نیل بوش شرکت چینی امضا قرارداد با پیمانکار فضای در نظر گرفته شده یک بازوی نظامی چینی

  • نیل بوش است که با همکاری رئیس یک شرکت چینی است که جوهر یک معامله در سال گذشته با یک چینی هوافضا غول پیکر که پنتاگون تلقی ماه گذشته به یک بازو از افراد ارتش آزادی بخش.
  • بوش و شریک زندگی خود را وانگ Tianyi سازماندهی یک سمپوزیوم سال گذشته که ویژه مهمانان با چینی هوافضا شرکت حزب کمونیست مقامات فضایی روسیه مقامات.
  • دولت ایالات متحده به طور فزاینده ای نگران چین فضا تلاش به عنوان به خوبی به عنوان آن رو به رشد همکاری با مسکو است.

نیل بوش نسبی دو رئیس جمهور سابق است که با همکاری رئیس پکن-بر اساس شرکت املاک و مستغلات است که همکاری در سال گذشته با چین اصلی تولید کننده از فضا و تجهیزات نظامی که پنتاگون به تازگی تلقی یک بازوی نظامی چین.

بوش و وانگ Tianyi خود شرکت رئیس در توسعه املاک و مستغلات CIIC سازماندهی یک سمپوزیوم در ماه نوامبر که به میزبانی چین و روسیه فضا مقامات و همچنین مدیران از چین هوافضا علم و فن آوری شرکت (CASC) که تولید چین را از فضا و تجهیزات زیادی از زرادخانه نظامی.

CIIC امضا “همکاری استراتژیک چارچوب توافق” با CASC در مارس 2019 که شامل میزبانی این سمپوزیوم با توجه به بروشور این رویداد است.

“دو طرف توافق کردند به همکاری در سازماندهی 2019 سمپوزیوم تبادل فضایی بین المللی نوآوری و تکنولوژی و ترویج فضایی بین المللی نمایشگاه پروژه های” بروشور می گوید.

در حالی که هیچ نشانه ای وجود دارد که بوش انجام داده است و هر چیزی نامناسب کار خود را با CIIC و CASC خواستار افزایش نظارت در ایالات متحده از چین جغرافیای سیاسی تلاش.

بوش که یک سهامدار در CIIC همواره مورد توجه در گذشته بر معاملات کسب و کار در چین است.

در سال 2002 در حالی که برادر او در دفتر بوش امضا $400 ، 000 نفر در هر سال قرارداد به توصیه چین فضل Semiconductor Manufacturing Co., لس آنجلس تایمز گزارش داد. در سال 2009 او به نمایندگی از چین نفت و مواد شیمیایی شرکت, شناخته شده به عنوان Sinopec در یک معامله برای خرید یک سهام در یک میدان نفتی در غنا با توجه به وال استریت ژورنال.

دولت آمریکا مقامات و فضای تحلیلگران ابراز نگرانی در مورد چین فضای تلاش و همچنین افزایش همکاری بین پکن و مسکو بر برنامه های فضایی.

این آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع هشدار داد در یک گزارش در ماه ژانویه 2019 که “چینی و روسی نظامی آموزه ها نشان می دهد که آنها از نظر فضا به عنوان مهم به جنگ های مدرن و مشاهده counterspace قابلیت به عنوان یک وسیله برای کاهش متحده و نظامی متفقین اثر است.”

در این گزارش گفت که چین و روسیه “گرفته اند مراحل را برای به چالش کشیدن ایالات متحده” با هماهنگی برنامه های فضایی.

وزارت دفاع در 24 ژوئن تعیین شده CASC و 19 سایر شرکت های چینی به عنوان نظامی تحت کنترل سازمان به دلیل روابط خود را به مردم و ارتش آزادی بخش.

چندین روسیه مقامات دولتی دعوت شدند نوامبر رویداد و حداقل یکی صحبت می کرد در این سمینار با توجه به دستور کار برای این رویداد.

براندون Weichert یک جغرافیای سیاسی تحلیلگر و نویسنده “برنده فضا” هشدار داده است در مورد چین در حال ظهور فضای تهدید.

“به عنوان آن می ایستد چین است که شاید به طور متوسط 5-7 سال پشت متحده آمریکا در فضا — و آنها در حال به دست آوردن استراتژیک بالا زمین از فضا” Weichert گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد. “باید آمریکا پاسخ نمی دهند به اندازه کافی پس از آن چینی ها را رد کیهان و هر کس قوانین فضای, قوانین, زمین زیر.”

CIIC فضا اهداف کاملا روشن نیست. سخنرانی از بوش و Tianyi ارسال شده در CIIC وب سایت نشان می دهد که آنها مدافع برای استفاده از فضا برای توسعه فن آوری برای بخش بهداشت و درمان. منافع این شرکت در فضایی به نظر می رسد که آغاز شده و در اواخر سال 2017 با گروه میزبانی اولین سمپوزیوم در سال 2018 با توجه به CIIC وب سایت. (مرتبط: William بار به ما هشدار می دهد مدیران در برابر اقدام به عنوان عوامل خارجی)

China launches its Tianwen-1 mission to Mars, July 23, 2020. The Long March 5 rocket was developed by China Academy of Launch Vehicle Technology, a subsidiary of CASC. (Carlos Garcia Rawlins/Reuters)

چین راه اندازی یک به مریخ 23 ژوئیه سال 2020 است. طولانی مارس 5 موشک توسعه یافته توسط چین آکادمی راه اندازی تکنولوژی خودرو, یک شرکت تابعه از CASC. (کارلوس گارسیا رولینز/فردا نیوز)

در ژوئن 2019 وابسته CIIC امضا قرارداد با چین سنجش از راه دور نرم افزار هوشمند صنعت نوآوری داد (رادی) که توصیف خود را به عنوان “ستون فقرات برای چین سنجش از دور.”

CIIC وب سایت شامل عکس های متعدد از Tianyi دیدار با بوش در چین و ایالات متحده آن را نیز شامل عکس از کنفرانس سال گذشته است.

بوش ذکر شده است در یک برنامه از این رویداد به عنوان دادن به سخنان افتتاحیه در کنار ژانگ Keijan مدیر چین ملی فضای دولت و مقامات محلی در حزب کمونیست Ma Xingrui و Guo Yonghang.

Xingrui استاندار استان گوانگ دونگ سابق مدیر کل CASC.

بائو Weimin یک مقام ارشد در CASC نیز با حضور در این سمپوزیوم است. او یک عضو از کمیته ملی مردم چین سیاسی کنفرانس مشورتی سیاسی گروه مشورتی برای حزب کمونیست چین است.

Tianyi همچنین دارای قابلیت اتصال به چین حزب کمونیست دستگاه.

این CIIC سایت نشان می دهد او امضا یک کسب و کار همکاری با دیوید روچیلد فرانسه بانکدار در مارس 26, 2014 با رئیس جمهور چین نظارت بر رویداد. یک دستور کار برای فضای سمپوزیوم لیست Tianyi به عنوان رئیس اجرایی بین المللی صلح داد. این سازمان ایجاد شده در جهت توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون که نظارت بر تمام چین عمده طرح های اقتصادی.

فضایی روسیه مقامات از جمله لو Zeleny مدیر تحقیقات فضایی موسسه آکادمی علوم روسیه نیز با حضور در این رویداد بوش به سازماندهی. Zeleny صحبت در یک پنل با یانگ Baohua, معاون رئیس جمهور از CASC و استیو آیزنهارت رئیس فضای پایه و اساس با توجه به این رویداد بروشور. (مرتبط: مانند کلینتون خار خانواده روابط به برنامه روادید برای سرمایه گذاران ثروتمند)

یک سخنگوی فضای بنیاد گفت که آیزنهارت بود در تعطیلات و نظر در دسترس نیست.

CIIC رابطه با CASC به نظر می رسد به طور مداوم. CIIC وب سایت عکس های منتشر شده از هر دو Weimin و Baohua این CASC مدیران جلسه با Tianyi هفته گذشته به بازرسی از یک مرکز فضایی پروژه در Hainan.

بوش چین بنیاد که نیل بوش تاسیس در سال 2017 ذکر شده است به عنوان یک حامی از این رویداد. بوش بیوگرافی در بوته چین وب سایت بنیاد لیست او را به عنوان یک CIIC co-رئیس.

یک سخنگوی بوش چین بنیاد گفت که در حالی که این سازمان درگیر در برنامه ریزی سمپوزیوم آن هیچ اعتراضی به بودن عنوان کرد حمایت از موسسه.

“بوش چین بنیاد ذکر شده بود توسط سازمان به عنوان “حمایت از موسسه’ در قدرت از آقای بوش دخالت در این رویداد با توجه به ظرفیت به عنوان رئیس دولت بوش چین پایه — یکی از تعدادی از آقای بوش متمایز ظرفیتهای اما ظرفیت خود را که مربوط به طور مستقیم به چین” این سخنگو گفت: DCNF.

CASC بازیکن مرکزی در چین مسابقه فضایی. یک شرکت تابعه از شرکت به نام چین آکادمی راه اندازی تکنولوژی (CALT) ساخته شده طولانی مارس 5 موشک که راه اندازی چین اولین ماموریت به مریخ پنجشنبه گذشته.

CALT نیز تولید چین مایع سوخت موشک های بالستیک از جمله موشک بالستیک قاره پیما با توجه به طرح تهدید هسته ای.

با توجه به ایالات متحده-چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون (USCC) یک کنگره کمیسیون است که باعث می شود سیاست توصیه هایی در مورد چین CASC مسئول ساخت چین “به فضا پرتاب وسایل نقلیه راهبردی موشک های بالستیک و ماهواره ها و فضای دیگر وسایل نقلیه پرواز.”

استرالیا سیاست راهبردی موسسه استرالیا فکر می کنم تانک در نظر CASC به یک “خطر بالا” سازمان به دلیل کار خود را با موشک های بالستیک و فعالیت های جاسوسی.

یک مارس 2012 گزارش از USCC کنگره کمیسیون گفت که چین نظامی بود ramped تا سرمایه گذاری “در طیف گسترده ای از فعال و غیر فعال به معنای انکار یک دشمن بالقوه توانایی اهرم فضای مبتنی بر دارایی.”

“R&D سرمایه گذاری خارجی شامل ارتباطات ماهواره ای سیستم های نظارت الکترونیکی متقابل سیستم های مختل حریف را استفاده از فضای مبتنی بر سیستم و در حال توسعه توانایی فیزیکی برای نابودی ماهواره در مدار” این گزارش گفت:.

“چینی فضای توسعه سیستم تنگاتنگی در ارتباط با سرمایه گذاری R&D به نسل بعدی تمدید دامنه اعتصاب دقیق سیستم” آن را ادامه داد.

به گزارش نیویورک تایمز در مارس 2014 که مقامات چینی مستقر CASC به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای ردیابی Uighurs زیر ناآرامی در سین کیانگ که در سمت چپ بیش از 100 نفر کشته شدند. دولت چین در پایین ترک خورده اقلیت اویغور جمعیت.

Weichert فضای تحلیلگر آگاه بود از بوش های مربوط به فضا تلاش اما او گفت که چینی ها در گذشته با استفاده از پوشش مسالمت آمیز فضا دنیای سیاست به عنوان ابزاری برای به دست آوردن دسترسی به دیگر ملت ها در فن آوری است.

او گفت که بیش از یک تریلیون دلار است که در خطر از طریق استخراج از معادن مواد معدنی در فضا است.

“بسیاری از آمریکایی بازرگانان آگاه هستند از آنچه که در بالا وجود دارد و آنها می خواهند به استفاده از آن. که مقدار زیادی از پول, و اگر دولت آمریکا قصد ندارم به وضع زیرساخت که آنها با خوشحالی با شریک چینی” Weichert گفت: DCNF.

او همچنین با انتقاد از آنچه او گفته بود “آرمانی اخلاق” در میان برخی از تجار و بازرگانان و فضای تحلیلگران بر این باورند که چین قصد دارد برای کار در کنسرت با آمریکا در فضا است.

“آنها قصد دارند با استفاده از فضای سایت تخصصی به عنوان یک سلاح تهاجمی باید درگیری تا کنون بوجود می آیند با آمریکا” با هدف هشدار دهنده موشکی و نظارت ماهواره Weichert گفت.

او همچنین هشدار داد در مورد رو به رشد اتحاد بین چین و روسیه است.

“است که می تواند یک دسته کوچک موسیقی جاز قاتل مرتب کردن بر اساس مانند بتمن و سوپرمن با هم کار” Weichert گفت: DCNF. “تجار آمریکایی را خوشحال در هیئت مدیره با آن است.”

بالا فضایی روسیه گفت: در اوایل این ماه است که دولت روسیه در حال حاضر ترجیح میدهد به همکاری با چین بیش از ایالات متحده در مسائل مربوط به فضا.

Dmitry Rogozin سر از Roscosmos گفت: در مصاحبه ای با خروجی این ماه است که او به تازگی صحبت با Keijan که او به عنوان “یک فرد بسیار تاثیرگذار و دوست خوب من.”

“ما توافق برای آغاز گام اول نسبت به یکدیگر دقیقا با تعریف خطوط و اهمیت قمری علمی پایه” Rogozin گفت. “و من امکان حذف نیست که این پروژه خواهد شد, البته باز به همه comers از جمله آمریکایی ها. اما ابتکار عمل در اینجا ممکن است با روسیه و چین است.”

ناسا مدیر جیم Bridenstine قبلا هشدار داد در مورد چین فشار تهاجمی به فضا سوال که آیا رژیم کمونیستی قصد دارد به فعالیت های مسالمت آمیز است.

“چین فعالیت ها در بسیاری از راه های تهاجمی در فضای” Bridenstine گفت: شاخص Nikkei Asian Review. “هنگامی که ما فکر می کنم در مورد آینده فضای ما می خواهیم آن را به صورت صلح آمیز است.”

روسیه و چین هر کدام به یک نقطه عطف در فضای برنامه های این هفته است.

چین جهش بزرگ آمد پنج شنبه با راه اندازی اولین ماموریت به مریخ است.

ایالات متحده در فضا نیروی روز پنجشنبه اعلام کرد که روسیه انجام یک ضد ماهواره ای تست در جولای 15.

ژنرال John W. “جی” ریموند فرمانده فضایی آمریکا فرمان و فضایی آمریکا نیروی, فرمانده عملیات فضایی گفت که روسیه آزمایش نشان داد که کرملین امیدوار است “به استخدام سلاح هایی که آمریکا و متفقین فضای دارایی های در معرض خطر است.”

Axios گزارش کرده است که بوش چین بنیاد با این نسخهها کار از نزدیک با ایالات متحده-چین ارز پایه یک گروه عمل تونگ Chee Hwa, یک میلیاردر هنگ کنگ با روابط با رژیم کمونیستی.

بوش بوده است صریح مدافع پکن سیاست از جمله آن بحث پاسخ به معترضان در هنگ کنگ است.

در یکی از مصاحبه خار سوال که آیا “نیروهای خارجی” شدند معترضان و سوال چه آزادی آنها از دست داده بود به حکم خود تظاهرات.

“سوال اول من خواهد بود, چه آزادی شما به دنبال که شما در حال حاضر نیست لذت ببرید ؟ چه موانع را شما متحمل شده” بوش گفت: Dec. 6, 2019, مصاحبه با CGTN دیگری پکن-کنترل news agency.

چین روزانه پکن-کنترل تبلیغات خروجی توصیف بوش در ماه دسامبر به عنوان co-رئیس سمپوزیوم ترویج استفاده صلح آمیز از فناوری فضایی.

CIIC نیست پاسخ به ایمیل ها و به دنبال دهید.

فیونا Murchake کمک به این داستان.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>