نیاز به فرم COVID-19 پاسخ تیم برای مردم قبیله ای: کارشناسان

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: وزارت امور قبیله باید تشکیل COVID-19 پاسخ تیم به هماهنگی با قبایل بخشهای متحده برای رسیدن به قبیله ای مردم گفت: کارشناسان.

با کارگران مهاجر در بازگشت به خانه متحده آمریکا با جمعیت قبیله ای باید همکاری نزدیک با سازمان های جامعه مدنی برای نظارت بر سلامت خود را نگرانی آنها گفت.

در میان این مستند برای اولین بار ‘قطار ویژه’ چپ Telangana برای Jharkhand در روز جمعه.

با توجه به بررسی های اقتصادی 2016-17 الگوی جریان مهاجران نشان داد در حالی که کمتر مرفه متحده دیدم بیشتر-مهاجرت مرفه متحده شد بزرگترین دریافت کنندگان از مهاجران. در حالی که گوا دهلی نو, Maharashtra, Gujarat, Tamil Nadu, کرالا و کارناتاکا دیدم در مهاجرت متحده مانند Bihar, Uttar Pradesh دیدم مردم در حال مهاجرت از این بررسی گفت.

یک کارشناس کمیته گزارش های ارائه شده در سال 2018 نشان داد که جمعیت قبیله ای خرس نامتناسب بار بیماری مسری مانند مالاریا و سل پوستی, عفونت, بیماری های مقاربتی, HIV, حصبه, ویروسی, تب و وبا.

“وجود دارد بیش از 15 قبایل مناطق شده اند که از جمله در کانون مناطق. موارد جدید گزارش شده از سایر مناطق قبیله ای. این امر نگرانی های جدی در سلامتی برای جوامع قبیله ای در هند. این مستند نیز منجر به آشفتگی مالی در مناطق قبیله ای به عنوان معیشت خود متاثر شده اند” گفت: Tushar داش مستقل محقق و متخصص در جنگل مسائل حقوق. در میان نقاط برخی از مناطق بزرگ به حال شیوع است.

تعداد کل افراد قبیله ای که تشخیص داده شده اند با COVID-19 شد 25 سراسر کشور گفت: Deepak Khandekar, منشی, وزارت امور قبیله. “شماره کوچک است. در مورد وضعیت بدتر که COVID وارد در منطقه قبیله ای ما در آمادگی (از تشکیل تیم واکنش). ما یک طرح است که اگر این وضعیت مطرح می شود پس از آن خواهد بود که ما در آن نقطه از زمان” گفت: Khandekar.

دولت باید هماهنگ با سازمان های جامعه مدنی به منظور رسیدن به جمعیت قبیله ای در مناطق دور افتاده گفت: Odisha مبتنی بر فعال Y گیری رائو. “دولت باید برای توسعه مکانیسم و شامل سازمان های جامعه مدنی برای COVID-19 تحت تاثیر دولت است. وجود دارد نیاز به همکاری نزدیک با جامعه محلی به اطمینان حاصل شود که استحقاق رسیدن به آنها. کشورهای با جمعیت قبیله ای باید فعال تر تلاش گفت:” رائو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de