نیاز به منحرف کردن منابع به بهداشت و درمان برای مقابله با COVID-19 PM عمران می گوید World Economic Forum

نخست وزیر عمران خان گفت: پاکستان هنوز هم رو به افزایش تعداد موارد و ما هنوز نمی رسید اوج ما در اینجا. Geo News/تصویر از طریق Geo.tv

اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان گفت: کشورهای در حال توسعه نیاز به منحرف کردن منابع موجود در جهت بهداشت و درمان به عنوان سازمان ملل در سراسر جهان در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس که باعث شدید بحران مالی است.

PM عمران پرداختن آنلاین, اجلاس مجمع جهانی اقتصاد (WEF) گفت: “تجربه کشورهای توسعه یافته کاملا متفاوت است به چیزی که ما رو در جهان در حال توسعه. کشورهایی مانند هند و پاکستان و بنگلادش — به طور خاص شبه قاره هند — تجربه ما تا حدودی متفاوت است.

“سرعت که در آن COVID-19 [این بیماری ناشی از رمان coronavirus] گسترش در اروپا و ایالات متحده ما در حال تجربه همان سرعت است.

“از سوی دیگر ما هنوز رو به افزایش تعداد موارد و ما هنوز نمی رسید اوج ما در اینجا” در پاکستان او اضافه شده است.

“از روز اول تفاوت بین آنچه که ما دیده ایم در اروپا و ایالات متحده — و در واقع حتی در چین این است که ما تا به حال به چهره این دوقلو چالش: یکی بود برای متوقف کردن [و] جلوگیری از رشد ویروس این مستند.

‘هیچ راه دولت می تواند برای همه”

“اما چالش بزرگتر و به طور فزاینده در کشور ما این است که چگونه به کاهش اثرات مستند در جامعه ما با افزایش فقر است.

“ما در پاکستان, ما باید 25 میلیون نفر از کارگران که به صورت روزانه شرط یا پرداخت هفتگی یا خود اشتغال هستند. هنگامی که ما [اعمال] مستند مانند تمام دنیا برای جلوگیری از گسترش ویروس همه این افراد بیکار شد.

“هنگامی که ما در حال صحبت کردن در حدود 25 میلیون نفر از کارگران, ما در حال صحبت کردن در حدود 25 میلیون خانواده. و در واقع آن را تحت تاثیر اطراف تقریبا 120-150 میلیون نفر [که] در صورت استارک فقر است.

“مگر مردان و زنان کار آنها نمی توانند خانواده خود را تغذیه. آنچه که دولت انجام داد این بود که ما راه اندازی یک نقد برنامه رسیده و نزدیک به 15 میلیون خانواده با, نقدی, نقل و انتقالات اما این تنها راه حل کوتاه مدت است.”

“با وجود افزایش موارد در کشور ما, ما تصمیم گرفته اند به سهولت ما مستند و بازگشایی صنعت ساخت و ساز ما به طوری که مردم می توانند اشتغال از آنجا که هیچ راهی وجود دارد که دولت می تواند برای همه. تنها راه ما می توانیم انجام دهیم این است که با اشتغال.

“ما متصل می شوند’

“راه رو به جلو است که ما باید در این سال به عنوان یک ملت این است که ما متوجه است که ما باید به زندگی با این ویروس دست کم تا یک واکسن می آید و توازن آن است. ما مطرح کرده اند یک نیروی داوطلب در این راستا از یک میلیون داوطلب — که کمک خواهد کرد که دولت آن را به عنوان در حال حاضر به سبب شیوع و بنابراین سازمان های اجرای قانون.

“این نیروی داوطلب را تشویق مردم به اجتماعات بزرگ و گسترش آگاهی در میان توده های مردم به دنبال دستورالعملهای عملیاتی استاندارد [دستورالعمل های عملیاتی استاندارد] لازم به بنیادی ویروس.

“درست قبل از این بیماری همه گیر آمار ما تا به حال موفق به تعادل ما دوقلو بودجه — حساب جاری و مالی کسری بودجه. پس از اصلاحات بسیار دشوار ما تا به حال فکر رشد اقتصاد است.

“سال آینده نه تنها یک چالش برای پاکستان بلکه برای جهان است. وجود دارد به تعامل بیشتر بین دو کشور در برخورد با این چالش است.

“هنگامی که آن را به کشورهای آنها در زمان بی سابقه اقدامات بنابراین هر کشور نگاه در داخل و منزوی شد. من احساس می کنم که ما متصل هستند و پاسخ به جهانی.

بدهی برنامه ریزی ‘نیاز به اطلاعات بیشتر’

“وجود دارد یک راه از چیدن کشورها به خصوص در کشورهای در حال توسعه. من صحبت به اتیوپی صدای نخست وزیر, رئیس جمهور مصر, [و] نیجریه نخست وزیر [و] همه آنها در مواجهه با مشکلات مشابه به عنوان ما.

“صادرات خود را در حال سقوط هستند بلکه علاوه بر این ما با مشکل روبرو از سقوط حواله. کشور ما بستگی دارد به مقدار زیادی در پول از کشورهای حوزه خلیج فارس و با توجه به سقوط قیمت نفت است که تا به حال یک اثر در آن است.

“ما بشود و اقتصادی ما فکر می کنم مخازن خانههای گلی خالی بیش از چگونه ما می رویم به مقابله با آمدن سال است.

“در همان زمان ما را توسعه داده اند بسیار خوب ملی فرماندهی و کنترل مرکز [NCOC] و کل ایده این است که هدف ما به تعادل همه چیز. آنها نظارت که در آن موارد در حال رشد, چگونه ما در حال رفتن به مقابله با آنها جدا فردی مناطق که در آن وجود دارد ترس از گسترش و, در همان زمان, چگونه ما می توانیم به اقتصاد ما رفتن.”

صحبت از بدهی های جهانی برنامه PM عمران گفت: “G20 است تا با یک بدهی اما طرح آن نیاز به اطلاعات بیشتر و کار. اجازه دهید من فقط آن را این راه: بسیاری از کشورهای در حال توسعه صورت این وضعیت که در آن به دلیل بدهی های خود را-ارائه خدمات مالی خود را به فضای قرارداد و آنها قادر به مقابله با این چالش از امکانات بهداشتی است.

“به همین دلیل باید وجود داشته باشد یک بدهی و G20 است که به دنبال آن دلیل است که ما نیاز به منحرف کردن این منابع برای سلامتی و هم برای محیط زیست و متاسفانه این فضا است و نه وجود دارد,” او اضافه شده است.

پاکستان نیز 18 بیشترین متاثر کشور از کشنده coronavirus در سراسر جهان به عنوان تعدادی از COVID-19 نفر رسید گذشته 45,000.

با توجه به داده ها از ما مبتنی بر دانشگاه جانز هاپکینز است که نگهداری یک داشبورد COVID-19 نفر در سراسر جهان, پاکستان ذکر شده است در 19 نظر تعداد افراد آلوده از مجموع 188 کشور جهان است.

به گزارش زمان پاکستان ثبت کرده است 47,199 coronavirus موارد و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im