نزدیک به 85 لاخ ارائه مواد غذایی بیش از 6 لاخ پناه داده: مرکز SC

توسط سرپرستان

دهلی نو: این مرکز در روز سه شنبه مطلع دیوان عالی کشور که در 578 منطقه از کشور یک شبکه جامد از دولت و سرزمین های اتحادیه همراه با سازمان های غیر دولتی است عملیاتی برای پیاده سازی اقدامات امداد برای مردم از جمله کارگران مهاجر تحت تاثیر مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

دولت های مختلف داده اند مواد غذایی به بیش از 54 لاخ مردم در علاوه بر این به بیش از 30 لاخ دیگران خدمت توسط سازمان های غیر دولتی در سراسر کشور است.

مرکز ارائه گزارش وضعیت در پاسخ به یک پیل ظ توسط فعالان خشن فرمانده و Anjali Bhardwaj در اسفبار کارگران مهاجر پس از مستند در سراسر کشور اعلام شد.

مرکز ارائه حقایق در یک نمودار و گفت این وظیفه را به طور کامل برآورده apex دادگاه در مورد مسائل مختلف مربوط به کارگران مهاجر.

بر اساس این گزارش تعدادی از کارگران پناه داده و مواد غذایی توسط کارفرمایان/صنعت که در آنها مشغول به کار بودند که 15, 05107. تعداد افراد داده شده غذا توسط دولت است, 54, 15458 و سازمان های غیر دولتی در دولت های مختلف ارائه مواد غذایی به 30,11051 افراد.

کلیک کنید در اینجا به دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده

تعداد کل افراد مستقر در امداد اردوگاه 63 1119 توسط دولت های مختلف. تعدادی از این افراد پس از نگاه توسط سازمان های غیر دولتی است که 40, 5908. تعداد کل غذا اردوگاه های سازمان های مختلف دولت است 7,848 و توسط سازمان های غیر دولتی 9,473. تعداد فعال امداد اردوگاه ها و پناهگاه های اجرا شده توسط دولت های مختلف است 22,567 و توسط سازمان های غیر دولتی 3,909.

گزارش وضعیت گفت: در کرالا تعداد افراد در امداد اردوگاه ها و پناهگاه است 302,016 است که بالاترین در میان کشورهای UTs, پس, Uttar Pradesh با بیش از یک لاخ مردم است.

این هاریانا دولت ارائه مواد غذایی برای بیش از 22 لاخ افراد به دنبال دهلی نو که مواد غذایی ارائه کرده است برای بیش از 12 لاخ افراد. بیش از 3 لاخ افراد در ماهاراشترا داده شد سرپناه و مواد غذایی توسط کارفرمایان/صنعت. این است که با دنبال گجرات (2.82 لاخ کارگران) و هاریانا (بیش از 2 لاخ کارگران).

مرکز انتقاد فرمانده را پذیرفت و گفت: “این درخواست در جهل کامل از یک تمرین که توسط دولت مرکزی و همچنین وزارت امور خارجه دولت متوسل به دادن صرفا اظهارات مبهم و تکه تکه پیشنهادات خود را بدون هیچ گونه واقعی بنیاد” گفت: مرکز.

مرکز گفت: تمام دولت های ایالتی و UTs در حال انجام بهترین خود را استراتژیسازی همه منابع به بیرون آمدن از بی سابقه بحران جهانی است.

“این باید اشاره کرد که زمانی که کشور با آن مواجه است از جمله بی سابقه بحران تشکیل پرونده از جمله دادخواست و تلاش برای نشستن در دادگاه تجدید نظر بیش از همه اقدامات صورت گرفته توسط دولت های مربوطه توسط چند فرد باید دلسرد آن را به عنوان انتقال انرژی و توجه قانونی کارمندان گفت: این مرکز در گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im