نزدیک به 350 خاخام نوشتن نامه محکوم برنی ساندرز’ AIPAC نظرات

347 خاخام امضا نامه ای منتشر شده روز شنبه را محکوم کرد مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز’ تصمیم به جست و خیز آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته (AIPAC) در کنفرانس سالانه.

ساندرز روز شنبه اعلام کرد که او را به جست و خیز کنفرانس متهم این سازمان از تعصب است. (مرتبط: است Corbynization از حزب دموکرات کامل؟)

“به عنوان حامیان قوی روابط آمریکا و اسرائیل و AIPAC نقش مهمی در پیشبرد آن ما را رد سناتور برنی ساندرز’ ظالمانه نظر متهم AIPAC پرورش تعصب” خاخام نوشت: با توجه به اورشلیم پست.

خاخام پاره پاره ساندرز برای حملات خود در این سازمان که به طور سنتی لذت می برد از حمایت هر دو حزب در میان مقامات منتخب.

“غروب یکی از آخرین باقی مانده وسایل نقلیه در سیاست آمریکا است که فعالانه به دنبال آوردن آمریکایی ها از سراسر طیف سیاسی با هم برای رسیدن به یک هدف مشترک” آنها نوشت. “مبارزه همایش سیاست ممکن است بزرگترین سیاسی جمع دموکرات ها و جمهوری خواهان در کل کشور است.”

CHARLESTON, SOUTH CAROLINA - FEBRUARY 25: Democratic presidential candidates Sen. Elizabeth Warren (D-MA), former South Bend, Indiana Mayor Pete Buttigieg, former New York City Mayor Mike Bloomberg, Sen. Bernie Sanders (I-VT), Sen. Amy Klobuchar (D-MN), and Tom Steyer speak after the Democratic presidential primary debate at the Charleston Gaillard Center on February 25, 2020 in Charleston, South Carolina. Seven candidates qualified for the debate, hosted by CBS News and Congressional Black Caucus Institute, ahead of South Carolina’s primary in four days. (Photo by Win McNamee/Getty Images)

دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن (D-MA), سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ دیابت برنی ساندرز (I-VT) دیابت ctq (D-MN) و تام Steyer پس از صحبت دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در چارلستون Gaillard مرکز در فوریه 25 سال 2020 در چارلستون کارولینای جنوبی است. (عکس برنده McNamee/گتی ایماژ)

ساندرز است که به طور گسترده ای در نظر گرفته پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات و می تواند تبدیل به اولین یهودی رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده اگر او برنده است. اما ساندرز در این آتش سوزی از سازمان های یهودی بر ضد اسرائیل ابراز احساسات در مبارزات انتخاباتی خود را با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

ساندرز بارها مماشات از کمپین عملیاتی که به حمایت از تحریم, دولت یهودی از جمله فلسطینی فعال لیندا, adam gallagher و دموکرات مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر. ساندرز گفت: در طول سه شنبه شب دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است که او را در حال حرکت در نظر سفارت آمریکا در اسرائیل از این کشور در بیت المقدس به تل آویو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im