ان دی ام ای رئیس می گوید: 2,000 اضافی هواکش به دنبال از چین


اسلام آباد: ملی مدیریت بحران اقتدار رئیس Lt ژنرال محمد افضل گفت: با در نظر داشتن نیاز کشور در طول coronavirus همه گیر 2,000 اضافی هواکش خواهد بود به دنبال از چین است.

کمیته پارلمانی در Coronavirus نظارت برگزار شد اولین جلسه امروز که در آن ان دی ام ای به رئیس یک جلسه. شورای ملی سخنران اسد قیصار ریاست بر 25-عضو کمیته دو حزبی از قانونگذاران متشکل از اعضای هر دو مجلس پارلمان.

در جلسه ان دی ام ای گفت که بیش از وجود دارد 3,800 هواکش در حال حاضر در کشور به عنوان در حال حاضر. او افزود که بخش دولتی است 2,200 هواکش در حالی که بقیه با بخش خصوصی است.

او گفت که در 9 آوریل حدود 500 بیشتر هواکش را به پاکستان است.

همانطور که برای کارکنان پزشکی مبارزه با این ویروس در خط مقدم اقتدار را گفت که 29,000 کیت پزشکی ارائه شده به استان.

“137 بیمارستان اختصاص داده شده است برای مبارزه با ویروس” او گفت:, و اضافه کرد که کیت پزشکی ارسال خواهد شد به incharges از تمام بیمارستان ها.

او گفت که در سراسر کشور 22 آزمایشگاه در حال عملیاتی در شرایط تست و تا کنون 35,000 آزمون انجام شده است.

از ان دی ام ای گفت که پزشکان از لاهور پاکستان راولپندی آموزش داده خواهد شد با توجه به هواکش.

در اولین دیدار مشاور نخست وزیر در امور مالی Dr Abdul حافظ, شیخ و مشاور در تجارت و صنعت Abdul Razak داوود انتظار می رود که به مختصر قانونگذاران با توجه به تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد کشور و اقدامات صورت گرفته برای احیای آن.

دفعات بازدید: همچنین: مجلس کمیته تشکیل شده برای نظارت بر coronavirus اقدامات پیشگیری

کمیته و هدف آن

طبق نظر مرجع (ToRs) کمیته پارلمانی خواهد به صورت دوره ای بررسی مانیتور و نظارت بر مسائل مربوط به بیماری کروناویروس و تاثیر آن بر اقتصاد است.

کمیته پارلمانی را نیز به صورت دوره ای بررسی مانیتور و نظارت بر اجرای ملی طرح اقدام Coronavirus با توجه به حصول اطمینان از اجرای سریع.

این کمیته تعیین یک کمیته فرعی برای آماده سازی دقیق ToRs و دوره ای گزارش کمیته ارائه خواهد شد به هر دو مجلس پارلمان.

چند روز پس از تشکیل کمیته پارلمانی در Coronavirus اسد قیصار در مصاحبه با یک کانال خبری خصوصی, گفت, کمیته پارلمانی خواهد شد نگه داشتن چشم در تمام فعالیت های کروناویروس و اقدام فوری در هر جایی که این اعلامیه هر dereliction وظیفه.

او گفت که دولت قرار خواهد سیاست خود را قبل از کمیته پارلمانی در مورد مسائل اقتصادی و برنامه عمل به آن را از اين بحران.

این کمیته شامل فدرال وزرای شاه محمود قریشی خالد Maqbool صدیقی, چودری طارق بشیر چیمه, MNAs خواجه محمد آصف راجا پرویز اشرف (نامزد از PPP مجلس رهبر) مولانا اسد, محمود, خالد حسین Magsi, Nawabzada شاه Zain Bughti امیر حیدر خان هوتی محمد Akthar Mengal و دین برگزیده Bux خان مهر.

از رهبران مجلس سنا گنجانده شده در این کمیته در حال سناتور رهبر خانه ای در سنا, سید شبلي Faraz, Mushahidullah خان شری رحمان وکیل مدافع محمد علی قوانين اورنگ زیب خان میر Hasil خان Bizenjo مولانا Abdul Karim Hyderi, Sirajul Haq محمد عثمان خان کاکر, Sitara Ayaz Dr Jehanzeb Jamaldini سید مظفر حسین شاه و Anwaar الحق کاکر.

فدرال وزرای پرویز Khattak, Asad عمر و سناتور اعظم خان Swati و مشاور نخست وزیر در امور مالی Dr Abdul حافظ قرائت ترتیل و دستیار ویژه بر سلامت دکتر ظفر میرزا ترتيب خواهد بود اعضای سابق مقام کمیته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im