NCC به بحث در مورد بازگشایی مدارس ، کسب و کار امروز

نمایندگان NCOC در مورد وضعیت کنونی COVID-19 در پاکستان به پ.م عمران کوتاه خواهند رفت. عکس: پرونده

نخست وزیر عمران خان روز پنجشنبه ریاست جلسه کمیته هماهنگی ملی را بر آن خواهد داشت تا پس از بسته شدن آنها به دلیل پاندمی کوروناویروس در ماه مارس، در مورد بازگشایی کسب و کارها، مدارس و بخش های دیگر تصمیم گیری کند.

نمایندگان مرکز فرماندهی و عملیات ملی در مورد وضعیت COVID-19 در کشور به شورای امنیت ملی گزارش خواهند داد.

در جلسه امروز نمایندگان هر چهار استان حاضر می شوند و ورودی خود را ارائه می کنند.

مشاوره در مورد بازگشایی

در اوایل این هفته، حمد ازهر وزیر صنایع و تولیدات فدرال گفت که دولت فدرال رایزنی هایی را با استان ها بر سر بازگشایی سالن های ازدواج، بخش گردشگری، رستوران ها، پارک ها و غیره آغاز کرده است.

دولت فهرست منفی را تهیه کرده بود، که در آن آن کسب و کار ها گنجانده شده بودند که در طول قفل کردن ویروس کوروناویروس اجازه فعالیت نداده بودند.

وزیر در توییت خود به این موضوع اشاره کرده است که این مرکز رایزنی ها با استان ها را در مورد «بررسی و تجدید نظر احتمالی بخش ها (موضوع SOP ها) در فهرست منفی» آغاز کرده است.

“مشاوره در مرکز عملیاتی فرماندهی ملی با استان ها در مورد بررسی و تجدید نظر احتمالی بخش ها (موضوع SOP ها) در فهرست منفی باز کردن آغاز شده است. این ها شامل گردشگری، رستوران، سالن ازدواج، پارک ها و غیره می شوند.”

ازهر گفته بود که هنگامی که ولایات توصیه های خود را نهایی کردند، به نخست وزیر عمران خان ارجاع داده می شود که تصمیم نهایی را خواهد گرفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de