NCAA رئیس جمهور علامت Emmert “بسیار نگران” درباره ورزش اتفاق می افتد در پاییز می گوید همه چیز نیست ‘در مسیر درست رهبری’

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert است مسائل جدی با ورزش در حال بازی در پاییز.

Emmert ESPN گفت: که او را “بسیار نگران” در مورد ورزش در پاییز به عنوان ما همچنان به جنگ با این بیماری همه گیر کوروناویروس. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

“ما باید به وضوح ببینید شاخص های ویروسی گسترش حرکت بسیار بهتر جهت از آنها در حال حاضر…در آن مناطق که در آن ما می دانیم که ما یک مقدار زیادی از رقابت بسیاری از ورزش در رفتن ما نیاز به حرکت در مسیر درست و در حال حاضر آن شروع به فلات در برخی از مناطق, اما آن را در مسیر درست رهبری,” Emmert توضیح داد.

آخرین چیزی که من می خواهم به شنیدن است که مرد در حال اجرا NCAA است از دست دادن ایمان در این وضعیت است. که نشانه خوبی نیست در همه.

با این که من هم واقعا نمی مراقبت از آنچه Emmert برای گفتن در این نقطه است. که در آن او شده است در چند ماه گذشته?

در حالی که همه ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه به بازی فوتبال در پاییز طول coronavirus همه گیر Emmert بیشتر و یا کمتر شده است ،

ببخشید اگر من همین حالا همه از ناگهانی قرار داده و یک تن از ایمان به آنچه او برای گفتن دارد.

در این مرحله باید آن را از چپ به کنفرانس کمیسیون و Emmert باید دست داده است. وقتی که من نیاز به مشاوره خود را, من برای آن را بپرسید.

بزرگ 10 ثانیه ACC بزرگ 12 و PAC-12 در حال ساخت تصمیم گیری در حال حاضر. Emmert دریافت نمی کند به نشان می دهد تا در اواخر و شروع به دیکته شرایط است.

ما در حال رفتن به بازی فوتبال در پاییز و ما آن را با یا بدون Emmert را کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>