NCAA رئیس جمهور علامت Emmert می گوید امریکا باید یک مقدار بهتر رسیدگی در Coronavirus برای فوتبال اتفاق می افتد

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert صدا خوش بینانه در مورد فصل فوتبال اتفاق می افتد.

در حال حاضر ما در وسط یک باطل مبارزه با کروناویروس و هیچ کس نمی داند اگر فوتبال اتفاق می افتد در طول بیماری همه گیر. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

قضاوت از نظر اخیر از Emmert او خوش آن خواهد شد. با توجه به هدر Dinich مرد در حال اجرا NCAA گفت: “امروز متاسفانه نقطه داده در جهت اشتباه است. اگر وجود دارد به کالج ورزشی در سقوط ما نیاز به یک مقدار بهتر رسیدگی در این بیماری همه گیر.”

این وضعیت احساس می کند بسیاری مانند زمانی که دوست دختر خود را شروع می شود حذف نکات که در آن زمان به حرکت می کند به طوری که ضربه نهایی است آسان تر برای مقابله با.

به نظر می رسد مثل همه فوتبال کالج قدرت بازیکنان در حال چکیدن از اطلاعات به طوری که ما می تواند ذهنی شرطی برای ضربه نهایی.

اگر Emmert اعتماد به نفس بود فوتبال که قرار بود به اتفاق می افتد وجود دارد هیچ ضربه او می خواهم در اینجا صحبت کردن در مورد گرفتن “بهتر است دسته دار” در coronavirus.

من می تواند اشتباه باشد اما قطعا آن را احساس می کند مانند ما که ذهنی آماده برای لحظه ای ما هستیم گفت: در فوتبال اتفاق می افتد نیست.

من بدیهی است که تشویق برای که. نه در همه. من فکر می کنم امریکا باید فوتبال بیشتر از همیشه اما من نیز در حال آماده شدن برای بدترین سناریو مورد.

شاید ما می تواند به نوبه خود جزر و مد از جنگ در اطراف در چند هفته آینده, اما همه چیز نیست به دنبال بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>