NC Stay-At-Home منظور برداشته شود اما ورزشگاه بارها و چندین کسب و کار دیگر باید بسته باقی می ماند

دموکرات کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر گفت: دولت خواهد بود در حال حرکت به فاز 2 از بازگشایی در روز جمعه اما گفته ساکنان آن خواهد بود بسیار محدود تر از آنچه قبلا پیش بینی شده با توجه به افزایش coronavirus موارد در سراسر کشور.

“این افزایش در COVID-19 موارد سیگنال نیاز به بیشتر از متوسط گام رو به جلو در فاز 2 از اصل پیش بینی.” رژیم صهیونیستی. کوپر گفته ساکنان در یک کنفرانس مطبوعاتی. “در حالی که من لغو اقامت در خانه سفارش, ما در حال تغییر به یک امن تر-در-خانه پیشنهاد است.”

ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و مراقبت های شخصی کسب و کار مانند سالن ها و آرایشگران خواهد شد مجاز به بازگشایی در ظرفیت محدود و با تمیز کردن مورد نیاز, اما, این, میله, ورزشگاه سرپوشیده, سرگرمی و امکانات دیگر را انتخاب کنید کسب و کار باید بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل 26 ژوئن با توجه به کوپر اجرایی سفارش.

“دلیل این است که پتانسیل گسترش COVID-19 می تواند قابل توجه وجود دارد.” کوپر گفت: ساکنان. “فقط به خاطر اینکه شما می توانید به مکان های بیشتر معنا نیست که شما همیشه باید.”

جرم جمع آوری محدودیت در فاز 2 نیز برگزار می شود به بیش از 10 نفر در داخل خانه یا 25 نفر در خارج از منزل با توجه به کوپر که او می گوید امر به “رویداد, سالن کنفرانس, مراکز استادیوم و عرصه ورزش amphitheaters و گروه ها در پارک ها و یا سواحل است.”

درصد مثبت آزمون در ابتدای ماه شد و در 8 درصد با توجه به WSOCTV و trended رو به 7 درصد در طول هفته گذشته.

“ما فقط می توانیم کمک به اقتصاد ما زمانی که مردم اعتماد به نفس در ایمنی خود گفت:” کوپر “به همین دلیل است که این مهم به سهولت محدودیت با دقت و استفاده از اطلاعات در تصمیم گیری زمانی که آن را انجام دهد.” (مرتبط: وزیر بهداشت آذر می گوید امریکا باید بازگشایی — ‘آن را نمی سلامت در مقابل. اقتصاد آن را در واقع سلامت در مقابل. سلامت’)

دنبال الک در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im