• رادیو فردا میزبان Tucker Carlson دوباره زمان در خانه دموکراتیک جدید در راه رو به جلو عمل یک لایحه که جرم زدایی از مهاجرت غیر قانونی و اجازه می دهد بسیاری از تبعید غیر قانونی بیگانگان به بازگشت به ایالات متحده
  • رائول ریس, یک وکیل و یک NBC News مشارکت کننده به نظر می رسد در کارلسون را نشان می دهد به دفاع از این قانون استدلال می کنند که آن را می دهد بیگانگان غیر قانونی دادرسی خواهد بود و در واقع ذخیره مالیات دهندگان ایالات متحده دلار است.
  • اگر این لایحه به تصویب بیگانگان غیر قانونی که تبعید شدند مدتها قبل به عنوان 1996 خواهد بود واجد شرایط برای درخواست به بازگشت به ایالات متحده و یک قاضی مهاجرت خواهد بود نیاز به بازبینی خود را در مورد.

یک حامی برای قانونی که جرم زدایی از مهاجرت غیر قانونی به آمریکا گفت: این راه جدید رو به جلو عمل می دهد با توجه به روند غیر قانونی و به احتمال زیاد به صرفه جویی در پول دولت.

رائول ریس یک وکیل و کمک کننده به ان بی سی نیوز, به نظر می رسد در “Tucker Carlson امشب” جمعه به بحث حمایت خود را از نو راه رو به جلو عمل می کنند. این لایحه که دارای 44 خانه دموکراتیک حامیان مالی تا کنون خواهد جرم زدایی از مهاجرت غیر قانونی, توانمند سازی قضات مهاجرت به لغو اخراج سفارشات و خواستار بازگشت اتباع خارجی که قبلا اخراج از آمریکا

ریس اما استدلال کرد که این لایحه قرار می دهد یکپارچگی به ایالات متحده مهاجرت سیستم برای بیگانگان مستند نشده.

“در مفهوم گسترده تر این دلیل من حمایت این قانون است به دلیل آنچه که آن را نشانی از آن را می توان با توجه به روند مستند نشده است که همانطور که می دانید تضمین شده توسط قانون اساسی و اخیر دیوان عالی کشور احکام. آن آنها می توان یک ارزیابی فرد از صورت خود را و همچنین آنها را فراهم می کند یک فرصت برای بررسی قضایی,” ریس روز جمعه گفت.

President Trump Threatens To Close The Southern Border With Mexico Over Immigration

یک گشت مرزی ایالات متحده عامل بارهای بازداشت مهاجران به یک ون در مرز ایالات متحده و مکزیک در 31 مارس 2019, El Paso, Texas. (عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

وکیل چرخد و به یک مناقشه بخشی از این لایحه: اجازه می دهد که قبلا اخراج جنایتکاران بیگانگان به بازگشت به کشور است.

“شما باید افرادی که ممکن است به تبعید و تحت 1996 مهاجرت عمل به دلایل حال اگر این قانون تصویب خواهد بود فاقد خود را به علت روند و یا در این راه مورد به کار گرفته شد. هیچ کس نیاز است که به آنها اجازه داده می شود برای بازگشت به کشور در مالیات دهندگان هزینه” ریس گفت.

“چه اتفاق می افتد این است که آنها خواهد بود واجد شرایط برای درخواست به بازگشت به ایالات متحده, و در نتیجه پرونده خود را به بازگشت به قاضی که در اصل خود را به کار گرفته مورد,” او اضافه شده است.

کارلسون به عقب رانده و استدلال کرد که این لایحه می گوید: این اخراج بیگانگان را یک “حق” برای بازگشت به آمریکا مالیات دهندگان ” سکه. ریس گفت این بود که به سادگی “حق” به درخواست بازگشت.

ایلینوی دموکراتیک Rep. Jesus Garcia معرفی راه های جدید رو به جلو عمل در ماه دسامبر 2019 به همراه چند تن دیگر شرکت حامیان مالی. این لایحه پس از جذب ده ها تن از حامیان جدید از جمله هر عضو “تیم ملی.”

اگر این لایحه به قانون تبدیل حداقل زندان که نیاز به تبعید می رود از یک سال تا پنج سال. این می تواند معنی است که بیگانگان غیر قانونی که محکوم به جرایم مانند تقلب و سرقت خودرو و سلاح جرائم — همه جنایات که حمل متوسط جملات از کمتر از پنج سال به اداره دادگستری آمار — نمی خواهد نیاز به اخراج از آمریکا

راه های جدید رو به جلو نیز خواستار بازگشت گسترده جنایی بیگانگان غیر قانونی که قبلا حذف شده از کشور است. هر بیگانگان غیر قانونی تبعید شده از آوریل 1996 — اگر آنها را در غیر این صورت در نظر گرفته شده است undeportable تحت شرایط این لایحه اجازه داده می شود به درخواست بازگشت. (مرتبط: تاکر نشان می دهد دموکراتیک برنامه ریزی برای حفاظت از بیگانه غیر قانونی مجرمان از اخراج و اساسا ” تغییر امریکا)

“چه درصد از آمریکایی ها فکر می کنم که کسی اخراج از جنایت نه تنها باید با اجازه دوباره اما یارانه در بازگشت. منظورم این است چرا ما واردات felons?” کارلسون پرسید.

ریس اما پیشنهاد کرد که این پول را صرف حمل و نقل از این اتباع خارجی جبران می تواند توسط تعدادی از بیگانگان غیر قانونی گرفته شده در خارج از ایالات متحده مهاجرت اجرای سیستم اما پس از بیان عدم قطعیت در مورد آن.

“شماره یک عامل هزینه. مقدار زیادی از افرادی که می تواند به طور بالقوه واجد شرایط برای این نوع از دولت حمایت و یا مالیات دهندگان حمایت بازگشت به کشور می تواند به احتمال زیاد — ما نمی دانیم که” ریس گفت.

دیده بان:

“من فکر می کنم آن را بسیار کوچک در مقایسه با تعداد افرادی که ما در حال حاضر در ما مالیات دهندگان هزینه در تبعید مراکز, در مراکز بازداشت و تبعید رسیدگی و گرفتگی دادگاه مهاجرت” او ادامه داد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im