نواز زرداری گیلانی به نام در Toshakhana مرجع ظ توسط NAB


اسلام آباد: ملی پاسخگویی دفتر (ناب) در دوشنبه واصل Toshakhana مرجع در پاسخگویی در برابر دادگاه با مشخصات بالا مظنون از جمله دو نفر از نخست وزیران و رئیس جمهور سابق گزارش ژئونیوز.

NAB نام سابق رئیس جمهور آصف علی زرداری نخست وزیر نواز شریف و نخست وزیر یوسف رضا گیلانی به عنوان مظنون در مورد گزارش ژئونیوز.

زرداری و گیلانی تگرگ از حزب مردم پاکستان (PPP) در حالی که شریف است و بالفعل رهبر مخالفان پاکستان مسلم لیگ نواز.

خواجه انور Majeed و خواجه عبد غنی مجید به صاحبان Omni گروه نیز به عنوان مظنون در این مرجع است.

هتلز گروه صاحبان نیز درگیر جعلی حساب های بانکی کلاهبرداری در حال بررسی توسط NAB.

با توجه به مسئوليت دفتر سابق رئیس جمهور زرداری و شریف نخست وزیر سابق به دست آمده از Toshakana با پرداخت 15 درصد از قیمت خودرو.

اداره بیشتر ادعا کرد که نخست وزیر سابق گیلانی تسهیل زرداری و نواز در این زمینه است. شریف و زرداری در حال حاضر به قید وثیقه در دیگر موارد فساد در برابر آنها.

مرجع ظ توسط NAB مدعی است که زرداری با استعداد بود خودروهای لوکس توسط دولت های لیبی و امارات متحده عربی و او با استفاده از آنها به جای ارسال آنها را به Toshakhana.

پاسخگویی watchdog ادعا کرد که نخست وزیر سابق نواز داده شد یک ماشین از Toshakhana توسط دولت PPP در سال 2008 با وجود این واقعیت است که او را نگه ندارد هر مقام رسمی در دولت است.

NAB درخواست دادگاه برای انجام یک محاکمه و حکم متهم به دقیقترین ممکن است حبس تحت NAB فرمان برای مشارکت در فساد و کلاهبرداری است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im