نواز شریف احضار توسط NAB در تاریخ 31 مارس در ملک مورد


نخست وزیر سابق نواز شریف شده است احضار ملی پاسخگویی دفتر (NAB) در ارتباط با مالکیت خصوصی مورد.

با توجه به اطلاع فرستاده شده به نواز در لندن, آدرس او مورد نیاز است به نظر می رسد قبل از ضد پيوند بدن مشترک investigation team (JIT) در 31 مارس است.

ناب راه اندازی کرده است یک کاوشگر به فروش مالکیت خصوصی قدمت آن به سال 1986 زمانی که نواز بود وزیر پنجاب.

در حال حاضر نواز شریف در لندن به دنبال درمان بیماری های مختلف.

مورد

به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به اموال فروش, editor-in-chief از جنگ و ژئو Media Group, Mir شکیل-ur-Rahman دستگیر شد در مارس 12 بیش از اتهامات او تا به حال خریداری اموال غیر قانونی.

ملک در سوال خریداری شده بود از یک مهمانی خصوصی و همه شواهد از جمله الزامات قانونی مانند وظیفه و مالیات به این اثر ارائه شد به ضد پیوند بدن.

MSR رفته بود در یک تماس-تا اطلاع برای تایید این شکایت اما دستگیری ساخته شده در تخلف از دستور دادگاه و ناب قوانین محرومیت بدن از بررسی تجار و بازرگانان.

در طول یک جلسه دادگاه در این موضوع در مارس 13, دادگاه خواسته NAB دادستان حافظ اسد به توضیح دهد که چرا این اداره قرار داده بود MSR تحت بازداشت است.

“ما در آغاز تحقیقات علیه [MSR] در دسامبر 2019,” اسدالله گفت.

“زمانی که نواز شریف شد, وزیر, [MSR] به دست آمده از 54 قطعه از او” او ادعا.

“[MSR] به طور غیر قانونی به دست آمده قطعه از LDA (لاهور سازمان توسعه). او نمی تواند ما را با سوابق مربوط به این قطعه اضافه شده” NAB دادستان.

MSR گفت که NAB حال حاضر به گوش دادن به پاسخ خود را زمانی که او به نظر می رسد برای مارس 12 جلسه.

“من با صدور اطلاعیه دو روز پیش که از من خواست برای آمدن به NAB دفاتر با همه چیز [اسناد و مدارک مربوط به درخواست]” او به خبرنگاران گفت: در زمان دستگیری او.

“من به نظر می رسد قبل از NAB. من به آنها گفتم که من به ارمغان آورده اند نوشته شده پاسخ و واکنش نشان خواهد داد به همه نمایش داده شد خود را. از من خواسته شد پرسش های اضافی بیش از حد که من جواب داد.”

“NAB گوش نکرد به من پاسخ. آنها یک ضبط از پاسخ من و من آرزو می کنم که ضبط و منتشر شد به رسانه ها. این دومین بار است که من شنیده ام با مسئولیت پذیری بدن,” او گفت:.

MSR شده است remanded به NAB را حضانت تا 7 آوریل.

در همین حال نواز شریف نامیده می شد برای حضور در جلسه در مارس 20, اما نه بازگشت به پاکستان است. امروز متوجه نشانه دوم احضاریه صادر شده به او.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im