پنجاب صفحه اصلی گروه در روز سه شنبه پرسید سابق نخست وزیر نواز شریف به ارائه تازه های پزشکی, گزارش ظرف سه روز به مقامات استانی در رابطه با یک وثیقه درخواست ثبت شده توسط او.

در اوایل این ماه, Punjab وزیر بهداشت یاسمین رشید گفته بود که کمک های اعطا شده به نخست وزیر نواز شریف برای درمان پزشکی در خارج از کشور تمام شده بود و او باید یک به روز رسانی گزارش مربوط به سلامت خود را به مقامات استانی.

در دسامبر 25, نخست وزیر سابق تیم حقوقی تا به حال ارائه گزارش به مقامات در پاکستان جزئیات سلامت نخست وزیر سابق و دادگاه خواست تا به گسترش خود را به قید وثیقه در زمینه پزشکی.

“در این گزارش اشاره می کند و نه چیزی جدید مربوط به درمان بودن گفته به نواز شریف” رشید به خبرنگاران گفت: پس از آن. “ما نوشته شده به صفحه اصلی گروه است که ما نمی توانیم به هر نظر بر این گزارش,” او اضافه شده است.


در این نامه نوشته شده به نخست وزیر سابق روز سه شنبه پنجاب صفحه اصلی گروه کارگردانی شریف به ارائه به روز رسانی گزارش های پزشکی به بخش طی سه روز. “گزارش های پزشکی باید پس نگران مقامات توانید چک کنید و بررسی آنها” در این نامه به عنوان خوانده شده.

“گزارش ارائه شده توسط نخست وزیر سابق قبل شده اند و طلبه در حال حاضر. تصمیم نهایی در مورد آنها نشده است ساخته شود چرا که اسناد متصل با گزارش ناقص است” خانه بخش گفت: در نامه نوشته شده به شریف.

“ما است که درخواست نخست وزیر سابق ارائه گزارش دوباره با مستندات کامل. پزشک شخصی از شریف نیز مطلع در مورد این موضوع از طریق ایمیل” این بخش اضافه شده و اشاره کرد که به روز رسانی گزارش باید شامل تعداد پلاکت از شریف.

“او [شریف] خونی و زیستی-شیمیایی گزارش ویژه تعداد پلاکتها شده اند ارائه شده است. هیئت مدیره می خواهم به می دانم که او CBC کلیه توابع و مغز استخوان مطالعات” خانه بخش گفت: با استناد به یک هیئت مدیره است که به بررسی Dec 25 گزارش فرستاده شده توسط شریف.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو