نیروی دریایی برای خنثی کردن هر گونه حادثه ناگوار دشمن می گوید: دریاسالار ظفر محمود عباسی

رئیس کارکنان نیروی دریایی دریاسالار ظفر محمود عباسی که جریان مورد عملیات آمادگی پاکستان تفنگداران دریایی در Creeks منطقه در طی ورزش SEASPARK-20. عکس: نیروی دریایی پاکستان

کراچی: رئیس کارکنان نیروی دریایی دریاسالار ظفر محمود عباسی مجددا در روز پنج شنبه است که هر حادثه ناگوار توسط دشمن خنثی می شود توسط نیروی دریایی با مشت آهنین.

با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط نیروی دریایی دریاسالار عباسی تصویب این نظرات در حالی که بازدید از مراکز فرماندهی و رو به جلو پست در Creeks منطقه است. نیروی دریایی رئیس در این دیدار نیز شاهد آمادگی عملیاتی و آمادگی رزمی نیروهای نظامی در حال انجام ورزش SEASPARK-20.

دریاسالار عباسی داده شد جامع و مختصر در مورد ادامه فعالیت های عملیاتی برنامه ها و به کارگیری دارایی ها و سربازان در طول SEASPARK-20.

دریاسالار ابراز رضایت از آمادگی عملیاتی و اقدامات انجام شده برای اطمینان از دفاع بسیار پیچیده زمین از Creeks منطقه است. نیروی دریایی قوا نیز ملاقات کرد اعزام نیروهای خود و تقدیر از نیروهای خود را برای “بالا روحیه تعهد و روح فداکاری برای حفاظت از مرزهای دریایی پاکستان”.

زودتر بر دریاسالار ورود در مرکز فرماندهی او دریافت کرده بود توسط فرمانده کراچی معاون دریاسالار زاهد Ilyas و جریان مورد برنامه های عملیاتی ورزش SEASPARK-20. بعد از آن طی بازدید از جلو پست واقع در Creeks منطقه فرمانده نیروی دریایی دریافت کرده بود توسط فرمانده سواحل معاون دریاسالار فیصل رسول لدهی.

رئیس ستاد عملیات معاون دریاسالار محمد امجد خان نیازی و معاون رئیس کارکنان نیروی دریایی عملیات Rear Admiral Ovais احمد Bilgrami نیز به همراه نیروی دریایی رئیس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im