نیروی دریایی به طور قابل توجهی گسترش می یابد استقرار در اقیانوس هند زیر مرز ردیف با چین: منابع

توسط PTI

دهلی نو: نیروی دریایی هند مستقر شده تعداد زیادی از خط مقدم کشتی های جنگی و زیردریایی در اقیانوس هند(IOR) در پی از مرز ردیف در شرق لاداخ برای ارسال یک پیام روشن به چین, با توجه به بالا دفاع از منابع در چهار شنبه.

یک منبع گفت: این پیام بوده است “ثبت نام” با چین است.

نیروی دریایی هند مستقر طیف وسیعی از خط مقدم آن کشتی های جنگی و زیردریایی در IOR زمانی که مرز تشدید تنش پس از Galwan دره درگیری در 15 ژوئن است که در آن 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند.

دفاع از منابع گفته PTI که دولت به تصویب رسید و چند جانبه رویکرد مربوط به ارتش, نیروی هوایی هند(IAF) و نیروی دریایی به عنوان به خوبی به عنوان دیپلماسی اقتصادی و اقدامات لازم برای ارسال یک شرکت و پیام روشن به چین که در آن حادثه ناگوار در شرق لاداخ قابل قبول نیست در همه.

به آنها گفت: سه ستاد خدمات مشغول هستند در مذاکرات به طور منظم برای اطمینان از یک رویکرد هماهنگ در برخورد با این وضعیت و همچنین به چین درک در مورد هند پیام روشن است.

“بله پیام ما به ثبت رسیده توسط چین گفت:” یک منبع بدون توضیح.

پرسید که آیا چین در پاسخ به هند استقرار منابع وجود دارد گفت: هیچ افزایش قابل مشاهده در هجوم توسط کشتی های چینی در IOR.

به گفته آنها دلیل می تواند PLA نیروی دریایی را بیش از حد به کارگیری منابع در دریای جنوب چین پس از مخالفت های شدید آمریکا به پکن گسترده ادعاهای ارضی خود در منطقه است.

آمریکا با ارسال تعدادی از کشتی های جنگی خود را به دریای چین جنوبی برای نشان دادن آزادی ناوبری و محوری حمایت از کشورهایی که دارای اختلافات ارضی با چین بر منطقه.

نیروی دریایی هند نیز ramping تا آن عملیاتی همکاری های دوستانه نیروهای دریایی مانند نیروی دریایی ایالات متحده و نیروی دفاع دریایی ژاپن از نظر سرعت در حال تحول امنیتی در منطقه چشم انداز است.

در هفته های اخیر نیروی دریایی هند انجام تمرینات با ایالات متحده و نیروی دریایی در IOR که دیده می شد که با ارسال یک سیگنال به چین است.

ورزش با نیروی دریایی ایالات متحده درگیر حامل آن اعتصاب رهبری هسته ای-صفحه ناو هواپیمابر USS Nimitz.

ما حامل اعتصاب بود و ترانزیت از طریق IOR در راه خود را از دریای چین جنوبی است.

نیروی دریایی هند نیز گسترش همکاری با همفکر نیروی دریایی در منطقه با هدف حفظ استراتژیک کلیدی دریای خطوط ارتباطی امن و عاری از هر گونه نفوذ است.

هند ژاپن و آمریکا بخشی از نفوذ “چهار” و یا چهار ضلعی ائتلاف که همچنین شامل استرالیا.

در ماه نوامبر سال 2017 چهار کشور به شکل طولانی-انتظار “چهار” ائتلاف برای توسعه یک استراتژی جدید برای حفظ بحرانی مسیرهای دریایی در اقیانوس هند و آرام عاری از هر گونه نفوذ است.

پس از Galwan دره درگیری جنگنده مستقر تقریبا همه خود را در خط مقدم جت های جنگنده مانند سوخو 30 MKI جگوار و میراژ 2000 هواپیما در کلید مرزی پایگاه هوایی در شرق لاداخ و در جای دیگر در امتداد خط کنترل واقعی(لاک).

جنگنده ها انجام شده است شب زمان مبارزه با هوا گشت شرقی منطقه لاداخ در یک پیام آشکار به چین که آن را آماده برای مقابله با هر گونه احتمالات در منطقه کوهستانی.

ارتش به طور قابل توجهی افزایش استقرار و پس از درگیری در Galwan دره.

طرف چینی نیز متحمل تلفات و اما آن است که هنوز برای دادن جزئیات.

با توجه به اطلاعاتی آمریکا گزارش تعداد تلفات در طرف چینی بود 35.

پس از Galwan دره, حادثه, دولت داده شده, نیروهای مسلح “آزادی کامل” به “خور” پاسخ به هر, چینی, حادثه ناگوار در طول لاک.

پس از آخرین دور از نظامی ایران, منابع دولت گفت: طرف هند منتقل a “بسیار روشن” پیام به ارتش چین که status quo ante باید بازسازی در شرق لاداخ و از آن خواهد شد که به دنبال توافق طرفین پروتکل برای مدیریت مرزی برای بازگرداندن صلح و آرامش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im