بومی فعالان آمریکایی در حال برنامه ریزی برای اعتراض به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جشن روز استقلال در داکوتای جنوبی کوه راشمور یادبود آن را “نمادی از سفید برتری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی در ظاهر در این سایت تاریخی کامل با آتش بازی و flypast با توجه به فاکس نیوز.

WASHINGTON, DC - JULY 04: President Donald Trump watches a flyover on July 04, 2019 in Washington, DC. President Trump is holding a "Salute to America" celebration on the National Mall on Independence Day this year with musical performances, a military flyover, and fireworks. (Photo by Tasos Katopodis/Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تماشای یک روگذر در ژوئیه 04, 2019 در واشنگتن, DC. رئیس جمهور تهمت برگزاری یک “سلام به امریکا” جشن ملی بازار در روز استقلال این سال با اجرای موسیقی نظامی روگذر و آتش بازی. (عکس Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

اما برای برخی از مردم بومی این چهره از چهار رئیس جمهور حک شده در سنگ هستند یادآور ایالات متحده و سیاست های دولت در اواخر قرن نوزدهم که مهاجرت اتباع خود را از سنتی سرزمین بر روی رزرو. (مرتبط: گلدبرگ Whoopi آماده است برای دیدن بیشتر چهره در کوه راشمور)

“کوه راشمور یک نماد است از سفید برتری سازه های نژادپرستی که هنوز هم زنده و سالم در جامعه امروز” Oglala قبیله لاکوتا عضو و NDN جمعی از فعالان نیک Tilsen گفته فاکس نیوز. “این یک بی عدالتی به طور فعال به سرقت از مردم بومی سرزمین سپس حک کردن چهره سفید از فاتحان که مرتکب نسل کشی است.”

Tilsen و دیگران طرح در اعتراض به وقتی که تهمت می رسد در جولای 3. آنها را ساخته اند هیچ تهدید به محو کردن این بنای تاریخی است.

خرابکارها را سرنگون تاریخی مجسمه های سراسر کشور آغاز و با مؤتلفه آیکون اما در حال حرکت به دیگر رهبران آمریکایی. دموکرات نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio یکشنبه اعلام کرد که مجسمه ای از رئیس جمهور تئودور روزولت می توان از ورودی موزه تاریخ طبیعی. معترضان دوشنبه پاره کردن یک مجسمه از رئیس جمهور و جنگ داخلی ژنرال Ulysses S. Grant در سان فرانسیسکو.

موسسه هوور پروفسور ویکتور دیویس هانسون پیشنهاد افرادی که در حال سرنگونی مجسمه و یا خواستار آن است که آنها برداشته نخواهد سفر به کوه راشمور با همان فکر در ذهن است. (مرتبط: COULTER: آماده برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در کوه راشمور)

The Theodore Roosevelt Equestrian Statue, which sits on New York City public park land is seen in front of the The American Museum of Natural History on Central Park West entrance June 22,2020. - The American Museum of Natural History will remove the Theodore Roosevelt from its entrance after objections that it symbolizes colonial expansion and racial discrimination, Mayor Bill de Blasio said. (Photo by TIMOTHY A. CLARY/AFP via Getty Images)

تئودور روزولت سوارکاری, مجسمه که در شهر نیویورک, پارک عمومی زمین دیده می شود در مقابل آمریکا موزه تاریخ طبیعی در پارک مرکزی غرب ورودی 22 ژوئن 2020. (عکس توسط TIMOTHY A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ)

“بنابراین اگر شما در حال رفتن به پایین تدی روزولت در موزه ملی چرا شما رفتن به کوه راشمور و تدی روزولت ، شما نمی خواهید برای انجام این کار به این دلیل که مردم در آن منطقه از خود ممکن است مقاومت در برابر” او گفت: فاکس نیوز’ “Tucker Carlson امشب” دوشنبه.

مجسمه ساز Gutzon Borglum زحمت ایجاد شاهکار خود را در طول سال 1927-41 پس از داکوتای جنوبی مورخ Doane رابینسون پیشنهاد ایده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de