مجلس شورای ملی در جلسه احضار در دوشنبه


اسلام آباد: رئیس جمهور عارف Alvi به نام یک جلسه مجلس شورای ملی در روز دوشنبه به عنوان کشور برطرف خارج از coronavirus مستند از شنبه.

“رئیس جمهور جمهوری اسلامی پاکستان احضار جلسه مجلس شورای ملی در روز شنبه, آوریل 11th, 2020 در 3:00 p. m. در مجلس” خواندن یک صدای جیر جیر از مجلس ملی پاکستان است.

توسعه صورت گرفت ساعت پس از ساعت, عمران اعلام کرد امروز (دوشنبه) که دولت در حال حرکت به سمت کاهش coronavirus مستند در سراسر کشور است.

صحبت پس از جلسه کمیته هماهنگی ملی (NCC) است که در راس coronavirus تصمیم متشکل از بالا مدنی و رهبران نظامی از جمله مدیران ارشد استانی PM عمران گفت: این کشور خواهد شد “در یک روش مرحله به مرحله از شنبه”.

“این است که در حال حاضر مسئولیت توده به پیروی از قوانین; در غیر این صورت ما را مجبور به تصمیم گیری معکوس. من به نفع اجازه می دهد حمل و نقل عمومی است اما این استان با آن موافق نیست.

“آن است لذا تصمیم گرفته شده است که این استان را به خود دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) و به اشتراک گذاری [آنها را] با این مرکز.”

فواد چودری می اندازد وزن پشت جلسه پارلمان مجازی

از چند روز پیش, علم و فناوری, وزیر فواد چودری تا به حال پیشنهاد برگزاری مجازی جلسه مجلس و مخالفان برای امتناع از حمایت از ابتکار عمل.

“مجلس جلسه لازم است اما سلامت مردم نیز لازم” چودری گفته بود.

“سخنران [مجلس شورای ملی] دهکدهای قرارداد coronavirus” او افزود: با اشاره به PTI رهبر اسد Qaiser که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 کنار پسر و دختر خود را در 30 آوریل.

وزیر فدرال گفته بود او زودتر پیشنهاد یک جلسه مجازی. “ما نمی رفتن به مجلس به آغوش یکدیگر به بحث سخنرانی” او اشاره کرد.

چودری ذکر کرده به عنوان مثال در یک کنفرانس سازمان ملل متحد, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان (یونسکو) او با حضور در کنار همتایان خود از 93 کشور جهان است.

“ما در حال ایجاد یک خلاء نیست مربوط به نمایندگان مجلس در تصمیم گیری های مجلس شورای اسلامی,” او گفت: تاکید بر این که بود که در پاکستان منافع.

مجلس او اضافه کرد: تا به حال نقش مهمی در حوزه سیاسی بود که چرا لازم بود برای تماس با یک جلسه مجازی. Qaiser سخنران بود زودتر اعلام راه اندازی نرم افزار ویژه برای مجلس.

مخالفت احزاب مخالف مجازی جلسه پارلمان و به نوبه خود در برابر استفاده از تکنولوژی و او تا به حال مشاهده شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de