شورای ملی می گذرد دو FATF مربوط به صورتحساب میان هیاهو

شورای ملی می گذرد دو FATF مربوط به صورتحساب میان هیاهو

مجلس شورای ملی در روز شنبه تصویب قانون ضد تروریسم (اصلاحیه) لایحه 2020 و شورای امنیت سازمان ملل متحد (اصلاحیه) لایحه سال 2020 با رای اکثریت در میان sloganeering از مخالفان نیمکت.

این قانون است که نیاز به تحقق شرایط خاصی اقدام مالی Task Force (FATF) به منظور آوردن کشور از لیست خاکستری.

این قانون است که با هدف توانمند سازی دولت فدرال به طور مستقیم مقامات برای اجرای اقدامات مختلف با توجه به قطعنامه های شورای امنیت از جمله انجماد و توقیف دارایی و ممنوعیت سفر و تحریم تسلیحاتی بر روی افراد و اشخاص هستند که تعیین شده در لیست تحریم سازمان ملل متحد.

شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه 1373 نیاز به کشورهای عضو برای اجرای اقدامات ضد تروریسم به ویژه مقابله با تامین مالی تروریسم از طریق قوانین داخلی. این تعهد اجرا شده در پاکستان از طریق ضد پاکستان, عمل, 1997.

صورتحساب منتقل شدند توسط مشاور نخست وزیر در امور مجلس Babar Awan در اوایل این هفته.

وزیر ارتباطات و خدمات پستی مراد سعید گفت: وجود خواهد داشت هیچ سازشی در پاسخگویی و هیچ NRO تمدید خواهد شد به هر کسی.

در نظر گرفتن طبقه ملی مجلس گفت: مایه تاسف است که احزاب مخالف می خواهید NRO و در حال انجام سیاست برای گسترش حمایت از قانون مهم به معنای منافع ملی کشور است.

وزیر گفت: هیچ امتیازی داده خواهد شد و به کسانی که غارت پاکستان است.

‘NAB قوانین فقط قابل اعمال به اپوزیسیون نه در سوپر-فاسد دولت’

در ضمن PML-N رهبر خواجه آصف تأسف است که پاسخگویی قوانین به نظر می رسد تنها به درخواست زمانی که مخالفان به هدف در حالی که “بسیار فاسد” عناصر در دولت نیمکت لذت بردن از ایمنی از همان قوانین.

اظهارات ساخته شده بودند طی یک سخنرانی آتشین در NA در طول بحث در تغییرات پیشنهادی در قوانین مربوط به FATF الزامات و ملی پاسخگویی دفتر (NAB).

در آدرس سابق وزیر دفاع گفت که مخالفان و حزب خود را می خواهید چه بهتر است برای این کشور و برای این منظور آنها “نمی خواهید به FATF بحث برانگیز”.

“اگر سابقه هر گونه نشانه کسانی که قوانین اشتباه قربانی به آنها. ما نمی خواهیم این افراد [دولت] به هدف با چنین قوانین [در آینده],” او گفت:, و اضافه کرد که حزب او می خواهد قوانین اصلاح شود و نه مخالف این ایده است.

“آنها [دولت] گفت: آنها می ترسند از هر چیزی […] اما آنها تعطیل Ehtesab کمیسیون در خیبر پختونخوا. هیچ نادرست فرد در KP هر کس یک فرشته بیش از وجود دارد” مسخره PML-N رهبر.

آصف ادعا شده که در حالی که مخالفان کشیده طریق مختلف و پاسخگویی به مراجع دولت و مجلس “را ساخته اند یک سرمایه گذاری Rs7 میلیون با استفاده از وجوه زکات”.

با اشاره به وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی را زودتر بیانیه, PML-N رهبر گفت که اصلاح پاسخگویی قوانین دلیلی که نمی شود رنگ سیاسی.

او به یاد می آورد که نه بلندگو ساخته شده بود کمیته و توافق شد که تمام لوایح ارسال خواهد شد که کمیته.

“اما تصور است که با توجه به این که ما در حال تهدید [دولت] بیش از موضوع NAB حتی اگر دولت و مخالفان تا به حال موضوع مورد بحث اول ما در طول مذاکرات,” او گفت:.

PML-N رهبر گفت که در میان این هشت پیشنهاد لوایح, یک اجماع ساخته شده بود پس از دو لایحه مربوط به FATF.

“در حال حاضر زمان برای اصلاح این قوانین او گفت:” پشیمان که اصلی اعتراض به پاسخگویی قوانین است که آنها برای استفاده سیاسی قربانی.

او اشاره کرد که یکی از پیشنهاد قوانین معرفی شد توسط دولت به دنبال یک فرمت برای تصدی این خدمت NAB رئیس; اما بعد از آن “آنها پا را آورده و یکی دیگر از پیش نویس”.

حدود 95 درصد از رشته پاکستانی به خانه آورده

مجلس نیز مطلع شد که حدود 95 درصد از پاکستانی رشته آورده شده است در بازگشت به خانه در حدود دو ماه و نیم در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

پارلمانی وزیر امور خارجه Andleeb عباس در ساعت سوال گفت که حدود 250,000 رشته پاکستانی بودند عودت از سراسر جهان است.

اکثر پاکستان zaireen نیز در بازگشت از ایران. او گفت که حدود 25 zaireen هنوز هم زندگی در ایران با بستگان و دوستان خود در قم و مشهد.

او گفت عتبات عالیات در این شهرستانها در حال حاضر بسته شده با توجه به موج دوم COVID-19 در ایران.

Andleeb عباس گفت: باقی مانده پاکستانی هستند به احتمال زیاد به بازگشت به آینده پرواز ایران ایر از تهران به کراچی فردا و از طریق تافتون مرز.

دبیر مجلس گفت که سفارت پاکستان در تهران و کنسولگری مشهد و زاهدان در تماس مداوم با جامعه پاکستان برای اطمینان از تندرستی خود و بازگشت خود به پاکستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im