ملی Archives می یابد کپی اصلی از Juneteenth سفارش

آرشیو ملی روز پنجشنبه گفت که آن را کشف کرده اند آنچه به نظر می رسد اصلی دست نویس نظامی به منظور اطلاع رسانی نزدیک به 250000 نفر در تگزاس که آنها آزاد بودند.

ترور پلانت مدیر یک archives متنی بخش سوابق گفت واشنگتن پست که از او خواسته شد که به دنبال کپی اصلی با توجه به منافع موجود در مورد این موضوع. دو پاراگراف منظور کشف شد در یک کتاب با عنوان “به طور کلی سفارشات شماره 3” و خطاب به مقر اتحادیه در گالوستون تگزاس.

به منظور به اجرا گذاشته شد توسط اتحادیه مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر اگر چه یکی از دستیاران را نوشت و امضا این نامه است. آن تحویل داده شد به بردگان در تگزاس در 19 ژوئن 1865 و باعث شد اولین Juneteenth جشن.

“این شامل مطلق برابری حقوق شخصی و حقوق اموال بین سابق و اربابان و بردگان, و اتصال به حمايتهاي موجود بین آنها می شود که بین کارفرما و استخدام نیروی کار” منظور اعلام کرد.

اصلی مؤتلفه ارتش تحت ژنرال رابرت E. Lee تسلیم به اتحادیه ژنرال Ulysses S. Grant در آوریل سال 1865 در Appomattox دادگاه در خانه. اما آن را در زمان چند ماه برای اعلامیه تسلیم و برده’ رهایی برای رسیدن به بقیه کنفدراسیون.

بایگان ایالات متحده دیوید Ferriero گفت واشنگتن پست که او خوشحال بود با کشف سفارش به خصوص با توجه رویدادهای جاری. “من فکر می کنم این فوق العاده است. من فکر می کنم زمان فقط شگفت انگیز است,” او گفت:.

MILWAUKEE, WISCONSIN - JUNE 19: Members of the parade perform during the 48th Annual Juneteenth Day Festival on June 19, 2019 in Milwaukee, Wisconsin. (Photo by Dylan Buell/Getty Images for VIBE)

یک گروه دوچرخه سواری در 48th Annual Juneteenth روز جشنواره در Milwaukee, Wisconsin. (دیلن Buell/گتی ایماژ برای پرنیان)

در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی که برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ در آورده اند و توجه بیشتر به آنچه که در ابتدا یک مراسم برای مردم سیاه و سفید. (مرتبط: مینه سوتا, کمک های مالی پس از مرگ عفو به مرد سیاه و سفید در قرن مجازات مورد)

تگزاس ساخته شده Juneteenth پرداخت می شود, جشن دولت در سال 1980 و چند کشور مانند ویرجینیا و نیویورک یکسان انجام می شود این سال است. تعدادی از شرکت ها از جمله توییتر و نایک ساخته شده اند Juneteenth یک شرکت تعطیلات و NFL کمیسر راجر Goodell گفت که لیگ فوتبال خواهد همان را انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de