ملت جشن Eid-ul-ازهاری امروز

ملت جشن Eid-ul-ازهاری امروز

اسلام آباد/پیشاور: ملت جشن عید-ul-ازهاری امروز در میان coronavirus همه گیر به مناسبت قربانی عالی پیامبر اعظم حضرت ابراهیم (ع).

روز آغاز شد با ویژه نماز در مساجد برای رفاه امت و پیشرفت و رفاه و ایمنی و امنیت کشور است.

علمای دینی در خطبه های نماز عید را اهمیت به پیروی از سنت حضرت ابراهیم (ع). در فدرال سرمایه اصلی عید جماعت برگزار خواهد شد فیصل مسجد.

پس از نماز عید به دست مسلمانان انجام خواهد شد مراسم قربانی کردن حیوانات و وقت خود را صرف جشن گرفتن با خانواده و دوستان و توزیع گوشت قربانی در میان اعضای خانواده خود و دوستان و فقیر.

دولت توصیه کرده است وفادار به پیروی از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) به صورت حاوی COVID-19 در حالی که انجام مراسم قربانی کردن حیوانات. در حالی که ارائه عید نماز آنها باید حفظ فاصله و جلوگیری از بغل کردن و در عوض گسترش تنها با سلام.

رئیس جمهور دکتر عارف Alvi و نخست وزیر عمران خان خواسته اند که بر این ملت بیشتر اختصاص داده شده به علت آنکه ازهاری و کمک به فقرا و نیازمندان به خصوص در یک وضعیت میان coronavirus.

در پیام خود به ملت در هنگام ازهاری رئیس Alvi گفت: در حالی که جشن به مناسبت با روح فداکاری یکی نباید فراموش شایسته مردم است. رئیس جمهور روساي کل ملت پاکستان و جهان اسلام در قران ازهاری و گفت که “قطعا این خوشحالی را به ارمغان خواهد آورد بسیاری از شادی و موفقیت در زندگی ما”.

او گفت: خداوند متعال آزمایش خود را انتخاب بندگان با قرار دادن آنها را به چالش های مختلف. “این بزرگان شده اند به طور کامل موفق در آزمون به ما یک درس است که کلید موفقیت این است که به ثابت قدم در مواجهه با فتنه ها و مشکلات و همیشه آماده را به هر گونه فداکاری” او گفت:.

وی با اشاره به این که تمام جهان در مورد کوروناویروس که تا به حال منفی نهفته مردم در سراسر جهان است. او گفت: همه گیر گرفته بود تلفات سنگین در جهان از لحاظ اقتصادی و حتی قدرتمند دولت در تلاش برای ارائه کمک به مردم خود را.

رئیس جمهور به نقل از یک حدیث عنوان کرد و گفت که زمانی که مردم در اطراف مدینه بودند مبتلا به قحطی حضرت محمد (ص) منع آنها را به جمع آوری بیشتر گوشت برای بیش از سه روز (و در اين حال جناب روزهداران 5569). “یکی باید پیدا کردن مردم در اطراف آنها و برخی از به اشتراک گذاری از قربانی باید به آنها تحویل داده است.”

او تاکید کرد که مهم ترین چیز در این نقطه بود به چشم پوشی از اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش coronavirus. “به این مناسبت ما باید دعا به خدا برای محافظت از ما را از تاثیر منفی این بیماری همه گیر. آمین,” او گفت:.

در حالی که تبریک به ملت ایران به مناسبت آنکه ازهاری نخست وزیر Imran Khan دهکدهای از مردم خواست به شدت به دنبال دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) در هنگام ازهاری برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. باید وجود داشته باشد هیچ نیازی بازديد به عزیزان و مردم باید بیرون بروید اگر آن را لازم دانست.

در همین حال فرماندار خیبر پختونخوا شاه فرمان تمدید صمیمانه ترین felicitations به امت اسلام به ویژه مردم خیبر پختونخوا در مناسبت آنکه ازهاری و گفت: روز زنده در ما روح قربانی به خاطر هر دو به خدا و بشریت است.

در پیام خود در هنگام ازهاری در اینجا صادر جمعه KP فرماندار گفت: روح فداکاری منجر به یک ملت و جامعه و فرد را به بالاترین رتبه از اخلاق و در نتیجه به یک متین رفاه اجتماعی. “ما واقعا در حال متولیان یک علت نجیب که بر عزت و عشق به بشریت است. علاوه بر آن اجازه می دهد تا پیروان اسلام متوجه است که آنها باید آماده برای هر خدمات مورد نیاز برای رفاه بشریت,” او اضافه شده است.

“Alhamdulillah پاکستانی ها در میان محبوب ترین خیریه کشور است که کمک به فقیر و بی بضاعت همراهان پیروی از تعالیم اسلام ، پیامبر ازهاری را به ما یادآوری می کند که ما باید دریغ نکنید برای کمک به دیگران و پیروزی نعمت خدا” او گفت:.

فرماندار همچنین خواست ملت به دنبال پس از فقیر و سخاوتمندانه خود را گسترش خیریه نسبت به دستمزد روزانه کارگران که به شدت تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر. او همچنین خواستار وحدت در میان صفوف پیروی از دستورات خدا و تعالیم پیامبر اکرم (ص) برای غلبه بر چالشهای پیش روی کشور است.

“اسلام دین صلح و آرامش است و ما به عنوان یک مسلمان نیاز به تعهد در این مناسبت ویژه که ما خودمان را اختصاص به خدمت بشریت و همچنین ترویج علت نجیب” فرماندار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>