نصیر جمشید, همسر سهام خود را به درد و تحقیر ” پس از شوهر زندانی در نقطه تثبیت رسوایی

عکس: توییتر

لندن: محکوم کریکت نصیر جمشید را همسر گذراند قلبی در نامه بر درد خانواده او است رفتن را از طریق پس از سابق کریکت شروع شد آمریکا روز جمعه برای به فساد کشاندن بازی کریکت و آوردن شرم به خانواده است.

دقیقه پس از یک قاضی در منچستر تاج دادگاه فرستاده نصیر جمشید به زندان برای 17 ماه برای بخشی خود را در رفع PSL مسابقه در دبی در فوریه 2018, همسر Dr سامارا افضل نوشت: “امروز سخت ترین روز زندگی من به عنوان نصیر شروع می شود او حکم زندان و من بفهمم چه چیزی برای گفتن به من 4 ساله. من احساس نیاز به نوشتن این به این امید که دیگران از یاد ناصر اشتباهات & هیچ کس می رود از طریق درد ما رنج می برد در 3 سال گذشته است.”

Dr سامارا افضل از Walsall توصیف خودش را بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان یک کار تمام وقت, دکتر بخشی-زمان کریکت و مربی کریکت. این زوج برای اولین بار ملاقات نمود طریق عشق مشترک خود را از کریکت.

او نوشت: “ناصر می تواند آینده ای روشن او سخت کار کرده و متعهد شده است به این ورزش است که به او خیلی اما او در زمان یک برش کوتاه و از دست همه چیز: کار خود را, وضعیت, احترام و آزادی است. او را رو و انگلستان ملیت و کشور کریکت و او انداخت شانس خود را دور. او را به انجام هر چیزی به نوبه خود ساعت به عقب و از دست دادن همه چیز به خصوص دختر خود را که او را بسیار نزدیک به اما آن را خیلی دیر شده برای او. من امیدوارم که تمام اطفال خود را نگاه کنید به عنوان مثال به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر فساد است.”

او نوشت: او آگاه بود که وجود دارد بیش از حد بسیاری از انتظارات مالی از خانواده ها در پاکستان اما هیچ توجیه فساد است. “بین المللی کریکت احتمالا می توانید کسب درآمد بیشتر از من به عنوان یک پزشک می تواند, بنابراین من می تواند درک نیاز به شریک شدن در فساد است. من می دانم که در پاکستان یک نفر است که انتظار می رود به ارائه یک دوجین دیگر اما که نمی تواند توجیه فساد است. دعا برای کشور خود یک امتیاز است و نه یک حق است که به عنوان ما را دیده اند می توان در هر زمان. من امیدوارم و دعا می کنم هیچ کریکت می شود اغوا به این وسوسه پول و بدون خانواده به تحمل درد و تحقیر ما را تحمل کرده اند و همچنان به انجام این کار.”

نصیر جمشید دستگیر شد با یوسف انور و محمد اعجاز در ماه فوریه گذشته در یک ملی Crime Agency شد. نصیر جمشید تشویق بازیکنان دیگر برای رفع پاکستان سوپر لیگ (PSL) بازی در ماه فوریه 2018 با گرفتن ضربه برای جلوگیری از به ثمر اجرا می شود از برخی از توپ در بازگشت برای سهم 30000 پوند. انور زندانی بوده برای 40 ماه و اعجاز محکوم به 30 سال.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر