نشویل tornado: حداقل 22 نفر در ایالت تنسی


واشنگتن: حداقل 22 نفر به عنوان تورنادو پاره پاره از طریق تنسی در اوایل روز شنبه از بین بردن ساختمان ها و سرنگونی خطوط برق ساعت قبل از جنوب ایالت آمریکا بود که به رای دادن در سه شنبه مقدماتی, مقامات گفت.

ویرانی می تواند دیده می شود در سراسر آوار-پهن دولت سرمایه Nashville که در آن یک گردباد لمس کردن در مدت کوتاهی پس از نیمه شب.

ساکنان شرح داده شده در حال اجرا برای زندگی خود را به عنوان خانه های خود پایین آمد در اطراف آنها با مقامات گزارش داد که دهها هزار نفر از ساکنان بدون قدرت بودند.

“نگاهی به پوشش در حال حاضر! این است که بسیار خطرناک طوفان!!!” خدمات ملی آب و هوا توییتی به عنوان یکی چرخان پاره از طریق یک منطقه غرب نشویل.

فیلم پخش شده توسط محلی وابسته به ABC نشان داد خودرو انباشت اشیاء بدست آمده تا سوله تخریب شده و آنچه به نظر می رسد ده ها تن از هواپیما شکست به هر یک از دیگر در Nashvilles John C. لحن فرودگاه.

“در ساعت های آینده ما ادامه خواهد داد استقرار جستجو و نجات تیم باز کردن پناهگاه در سراسر کشور و ارسال پرسنل اورژانس به جوامع ما ضربه سخت” فرماندار بیل لی در توییتر نوشت.

تنسی سازمان مدیریت اضطراری (TEMA) اطلاعات عمومی افسر مگی Hannan تایید کرد که تلفات افزایش یافته بود به 22 در چهار شهرستان.

نشویل آتش نشانی توییتی که آن را در پاسخ به گزارش از حدود 40 ساختار فرو می ریزد در اطراف شهر در حالی که لغو تریلر تراکتور و سایر وسایل نقلیه آشغال بزرگراه دولت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر پیشرفت خود را. دولت فدرال با شما تمام راه را در طول این زمان دشوار است.”

این سری از طوفان شدید که از طریق تنسی باعث خسارت عمده “به ساختمان ها و پل ها و آب و برق و کسب و کار در چندین استان ها” TEMA گفت.

“گردباد آسیب های گزارش شده در سراسر غرب و میانه تنسی از جمله مرکز شهر نشویل” به آن اضافه شده است.

– خانه فقط منفجر شد –

در شرق شهرستان متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس محله ساکن دیوید Haskell گفت که او و همسرش پیچ و مهره ای خود را به پناهگاه طوفان پس از یک زنگ هشدار بر روی تلفن خود را رفت.

“ده ثانیه بعد خانه منفجر شد,” او گفت: محلی Tennessean روزنامه ایستاده در مقابل خانه اش با آن فروپاشید و دیوار و سقف.

شهردار جان کوپر در توییتر نوشت که “نشویل را جریحه دار است و جامعه ما شده است را ویران کرد” او به عنوان خواست مردم را به قرض دادن یک دست کمک می کند.

بیش از 47,000 مشتریان بدون قدرت بودند نشویل الکتریکی گزارش شده است.

تنسی یکی از 14 متحده رای گیری در مهم سه شنبه مقدماتی است که کمک خواهد کرد که تعیین نامزد دموکرات برای Novembers انتخابات ریاست جمهوری.

کوپر یک کنفرانس خبری گفت که 15 ایستگاه های رای گیری شده بود تحت تاثیر آسیب طوفان بود که کمتر از 10 درصد از کل است.

رای گیری بود برای شروع یک ساعت دیر در نشویل و Wilson شهرستان با توجه به گردباد آسیب با توجه به Tennessean.

نامزدهای دموکرات رقابت را در مغلوب ساختن پیشی جستن در Novembers انتخابات شد و سریع به اذعان این فاجعه به عنوان Tennesseans رهبری به پای صندوق های رای.

“ما شده اند به تماشای اخبار بیرون آمدن از تنسی با سنگین دل” سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ توییتی.

ماساچوست سناتور الیزابت وارن در عین حال گفت که او “heartsick برای قربانیان و خانواده های آنان است.”

بازیگر ریس ویترسپون که در نشویل در عین حال اظهار داشت: “من فقط دل شکسته و گفت: نماز ویژه ای برای خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده.”

نشویل است بهترین و شناخته شده به عنوان کانون ما در موسیقی کشور ،


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im