Namami Gange پروژه گنجانده شده در ساعت جوایز برای تعالی در مدیریت عمومی سال 2020

توسط ANI

دهلی نو: Namami Gange پروژه گنجانده شده است که در نخست وزیر جوایز برای تعالی در مدیریت عمومی سال 2020 مطلع ملی ماموریت برای پاک کردن Ganga (NMCG) اتحادیه وزارت منابع آب رودخانه توسعه و Ganga دوباره جوان سازی.

“وجود دارد یک فرصت خوب برای اوتار پرادش به ارائه دستاورد Ganga پاکیزگی را تشویق به کار رود خانه بهداشت در سراسر کشور گفت: راجیو Ranjan Mishra, مدیر کل NMCG.

“Mishra گفت که فعالیت های اقتصادی نیز با بهره گیری از تلاش 26 منطقه Ganga کمیته اوتار پرادش. کشاورزی ارگانیک و توسعه تنوع زیستی همراه بانک ها از Ganga افزایش خواهد یافت و این به معنی اشتغال در سطح محلی” با توجه به آزادی مطبوعات توسط وزارت.

در حالی که در تعامل با منطقه بدوی (DMs) از اوتار پرادش و مقامات ارشد مرتبط با منطقه Ganga کمیته Mishra از آنها خواست تا نامزدهای خود را معرفی کنند و این نخست وزیر جوایز برای برتری در دولت عمومی است.

منطقه جمع به جزئیات فعالیت های انجام گرفته در مناطق مربوطه خود را. “منطقه Ganga کمیته های کار در سطح منطقه با همکاری ساکنان محلی برای نظافت و دوباره جوان سازی از Ganga. پس از قانون اساسی شده است وجود دارد یک تغییر بزرگ در پاکیزگی Ganga و در جوان سازی تلاش های” آزادی اضافه شده است.

“هدف از ملی ماموریت برای پاک کردن Ganga است و نه فقط محدود به “Nirmalta’ و ‘Aviralta’ از Ganga. ما همچنین در حال کار بر روی خطوط ارته Ganga به طوری که پایدار اجتماعی و اقتصادی منطقه است توسعه یافته در اطراف Ganga و انشعابات آن که به افزایش به ‘AtmaNirbharBharat’ کمپین” گفت: Mishra.

این Namami Gange پروژه شامل نظافت و نوسازی انشعابات گنگ. با توجه به نوسازی رودخانه Karnavati یک انشعاب از Ganga در میرزاپور منطقه آن را در حال حاضر جریان در طول سال.

کشاورزان از فتح پور منطقه هستند که با توجه ویژه به آموزش در کشاورزی ارگانیک تحت برنامه است. این منطقه نیز شناخته شده است برای انجام دلفین بنابراین دلفین حفاظت کار نیز پیشرفت از طریق یک پروژه خاص.

کارگران مهاجر بودند درگیر در حفاظت از منابع آب در این مستند به خصوص در مناطق از منطقه Ganga برای samiti از جمله بنارس کانپور بیجنر. رودخانه های کوچک و حوضچه های بهره مند از این آن اضافه شده است.

منطقه عاقلانه جزئیات ارسال خواهد شد به NMCG برای نامزدی. برنامه های کاربردی باید قبل از ثبت اوت 15 زیر که جوایز توزیع خواهد شد به مناسبت خدمات ملکی روز.

قبلا در ملی Ganga جلسه شورای, ریاست نخست وزیر در دسامبر 14, تصمیم بر آن شد که شامل Namami Gange در نخست وزیر جوایز برای تعالی در مدیریت عمومی سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>