همسر ناگالند 93 ساله در نبرد با COVID-19

برنده شد

خدمات اکسپرس نیوز

guwahati: یک زن و شوهر ناگا مسن با شکست COVID-19 امید جدیدی نشان داده است.

Tsulo Therie (93) و همسرش Zunyi-ii (79) برای این بیماری در 25 ژوئیه آزمایش مثبت کرده بودند. در روز شنبه، ده فرزند و دیگر اعضای خود، از جمله نوه ها، از خانواده بزرگ جشن گرفت که این زوج به خانه بازگشته اند، و پیروز پس از پیروزی در نبرد علیه ویروس شدند.

خانواده از روستای لاسومی در ناحیه فیک ناگالند در مرز میانمار است. nonagenarian یک استاد بازنشسته مدرسه است که همچنین یکی از اولین متفکران از روستا.

نه فقط خانواده و مردم محلی، حتی پزشکان بهبود ی این زوج را به عنوان یک “معجزه” مشاهده می کند، چرا که از همدست گی رنج می برند.

دکتر ويتشيلو تي مِرو از بيمارستان ناحيه، فيک که بخشي از تيم ي بود که اين زوج را درمان مي کرد، اعتراف کرد که او در ابتدا نگران بود اما هيچ وقت اميدش را از دست نداده بود.

ما در ابتدا نگران بودیم که هر دو پیر هستند و همدست هستند. مرد مبتلا به آرتریت در حالی که همسرش دیابتی است. همچنین، هر دو فشار خون بالا هستند، دکتر Mero به New Indian Express گفت.

او گفت که دلایل احتمالی بهبودی آنها ژنتیکی، رژیم غذایی آنها و سیستم حمایت اجتماعی ناگا بود. تشویق دو پسر شان که در کنار آنها تحت درمان قرار می گرفت، روحیه تقویت کننده بود، دکتر احساس می کرد.

خوانده شده | مرکز بدرد نزن در تحویل ونتیلاتور به ایالات در میان COVID-19 همه گیر

“حتي در سن 93 سالگي مرد فعال است. بنابراین تحرک همراه با رژیم غذایی سنتی ناگا نقش مهمی ایفا می کند. اکثر مردم ناگالند در معرض مواد غذایی آشغال قرار نمی آنها غذای تازه آلی می خورند. رژیم غذایی به نشاط و سلامت ما کمک می کند، دکتر Mero افزود.

کوته تری پسر این زوج است. یک افسر بهداشت جامعه در یک مرکز بهداشت و سلامتی دولتی در نزدیکی روستای خود، او اولین در خانواده بود که توسط ویروس آلوده شد.

من از 6 تا 13 جولای مشغول وظیفه ی جاوید-19 بودم و هفت روز قرنطینه ی نهادی به دنبال ش ـه ـد. در 21 ژوئیه، من مثبت و تست دوباره مثبت تایید شده دوباره در تاریخ 24 ژوئیه. پدر و مادر و برادرم وکو در دو روز آینده آزمایش مثبت کرده بودند.”

او نگفت که چگونه دیگران در خانواده اش آزمایش مثبت کرده بودند. او گفت که او از 6 ژوئیه به خانه اش مراجعه کرده است. او گفت پدر و مادر و برادر خود را مثبت در طول ردیابی تماس از بیماری خود را آزمایش کرده بودند. و مانعش کردن، بقيه بدون علامت بودن

افسر بهداشت گفت : بر خلاف در برخی از نقاط دیگر که در آن مردم انگ Covid-19 بیماران و خانواده های آنها ، مردم محلی در روستای خود را بسیار حمایت کرده بود و آنها برای بهبودی خود دعا.

من می گم که این به خاطر نعمت های خداست که پدر و مادرم زنده موندن نزدیکان و عزیزان ما برای بهبودی خود دعا کرده بودند. پدر و مادرمن هم خیلی شجاع و مثبت بوده اند. ما همراه با پزشکان و امدادگران آنها را به طور مداوم تشویق کرد، “Kute گفت: “.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>