نفیس Zakaria مبارزات برای ایجاد آگاهی در کشمیر تحت اشغال

نفیس Zakaria مبارزات برای ایجاد آگاهی در اشغال کشمیر

لندن: یک سمینار برگزار شده توسط کمیسیون عالی پاکستان در بریتانیا در 5 فوریه به وضوح نشان از حمایت قابل توجهی کشمیر مسئله دریافت و سطح بهره های تولید شده برای علت در لندن است.

تعداد زیادی از اعضای پارلمان بریتانیا برجسته از دانشمندان و دانشگاهیان و کارشناسان حقوقی اعضای جامعه مدنی و کشمیری در حال حاضر در این سمینار به بیان حمایت خود را از مظلومان کشمیری ملت است.

کمیساریای عالی نفیس Zakaria شده است فعالانه رسیدن به رهبری سیاسی از انگلستان و مقطع از جامعه بریتانیا برای ایجاد آگاهی در مورد بحران انسانی و جلب حمایت برای کشمیری که زندگی تحت محاصره از 5 اوت سال گذشته است.

شرکت کنندگان در آورده یک نتیجه سند این سمینار بر اساس بررسی خود از وضعیت حقوق بشر در کشمیر تحت اشغال هند. آنها اشاره کرد و با نگرانی قبر نقض حقوق بشر انفعال سازمان ملل متحد برای حل و فصل مناقشه دنباله طولانی از نقض حقوق بشر از جمله کشتار جمعی تجاوز جمعی blindings و اجرا ناپدید شدن در سرزمین های اشغالی.

نگرانی های جدی مطرح شد در محاصره بیش از هشت میلیون کشمیری پس از 5 مرداد ماه که قطع ارتباط با دنیای خارج با توجه به ارتباطی خاموشی و هیچ دسترسی به رسانه ها و یا سازمان های حقوق بشر.

شرکت کنندگان خواهان فوری و بی قید و شرط لغو محاصره و لغو یک جانبه اقدامات گذشته اوت جامعه بین المللی را به مداخله فوری برای اطمینان از تحویل عدالت به کشمیری قربانیان و حل مناقشه کشمیر بر اساس اولویت مطابق با مربوطه قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل.

سند بودن نامیده می شوند یک دستاورد ملموس از کمیساریای عالی Zakaria که نوشته شده بود به عنوان کمیساریای عالی در لندن در ماه ژانویه 2019 و خود را اولین رویداد مهم برگزاری روز همبستگی کشمیر کنفرانس در پارلمان انگلستان با وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی به عنوان مهمان رئیس.

پس از کمیساریای عالی دارای سازماندهی تعداد زیادی از آثار ادبی و عکاسی نمایشگاه برجسته مخمصه کشمیری قربانیان هندی جنایات.

کشمیر مسئله نیز مورد بحث در پارلمان بریتانیا تعداد بی سابقه ای از زمان. Zakaria شده است رسیدن به توده ها از طریق مصاحبه های خود در, انگلیسی, کانال های تلویزیونی نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر