ناب اقدامات باید مرتبط با PTI-رهبری دولت: Awan

Geo News/Screengrab از طریق اخبار

اسلام آباد: دولت باید در ارتباط با اقدامات صورت گرفته توسط ملی پاسخگویی دفتر (NAB) گفت: نخست وزیر عمران خان دستیار ویژه, Firdous عاشق Awan, در روز جمعه.

اظهارات او در یک نشست خبری و در اشاره به دستگیری جانگ جغرافیایی گروه رسانه Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rahman (MSR) یک روز پیش از آن در یک جعلی ملک مورد.

“PTI دولت معتقد به آزادی مطبوعات و اقدامات صورت گرفته توسط anti-پیوند بدن باید به عنوان [حمله به آزادی رسانه ها] گفت:” نخست وزیر دستیار ویژه اطلاعات و رادیو و تلویزیون.

“هیچ یک گاو مقدس است و آن را ناعادلانه به هدف دولت برای این” اضافه شده Awan.

“[Jang جغرافیایی Media Group] همچنین باید به حساب دولت را از نقطه نظر. دولت است نه یک حزب در این مورد. من می خواستم به صحبت کردن با مدیریت خود را به گوش سمت خود در این مورد که ما نیز آنها را به عهده دارد.”

“نخست وزیر عمران خان است که هدفمند ناعادلانه و یک تصویر منفی بود به تصویر کشیده است. من تا به حال برای روشن شدن موقعیت دولت را در این زمینه گفت:” Awan.

“ناب و مستقل از بدن است و آن را وظیفه خود را به ارائه تمام مدارک و شواهد در دادگاه از قانون است.”

او گفت که دولت در نظر رسانه ها را به عنوان شریک زندگی خود را مورد ستایش قرار داد و Jang جغرافیایی گروه رسانه مستقل سرمقاله سیاست.

ستایش گروه بی طرفانه تجزیه و تحلیل سیاست های دولت است, او گفت:: “ما را راهنمایی از آنها.”

“من ناب و سخنگوی. اگر من بودند و من را توجیه بازداشت به زودی پس از آن ساخته شده بود,” او گفت:.

“شما یک سازمان رسانه. چگونه می تواند ما را در مواجهه با شما,” او اضافه کرد که این گروه نه دولت را رقیب سیاسی.

با اشاره به نخست وزیر عمران خان سخنان در مورد MSR او گفت که کسانی که تا به حال ساخته شده است که او (MSR) “از دادگاه راس و گفت که روزنامه نگاری است که نه تنها کسب و کار”.

“ما به دنبال در او [MSR] از دو زاویه: به عنوان رئیس رسانه نهاد و به عنوان یک تاجر,” او گفت:, و اضافه کرد: “این مورد ساخته نشده بود چرا که او صاحب یک خانه رسانه اما از آنجا که او یک تاجر است.”

“مسئله این است که از سهم از 54 قطعه از آن ولایتی وزیر,” او گفت: با اشاره به نواز شریف. “NAB ارائه شده [MSR] پرسشنامه در این زمینه که او قادر به پاسخ و بر اساس آن او دستگیر شد.”

“[این گروه] نباید وابسته از جمله اقدامات دولت است. آنها باید نشان نمی دهد فقط یک طرف تصویر,” او گفت:.

“من می خواستم برای تماس و صحبت با میر ابراهیم در مورد این پرونده و قانونی خود خواسته تا با, برتر, به عنوان این است که من وظیفه اخلاقی,” او اضافه شده است.

NAB داده شده 12-بعد از بازداشتگاه MSR

پاسخگویی دادگاه در روز جمعه به یک 12-بعد فیزیکی بازداشتگاه از Jang جغرافیایی گروه رسانه editor-in-chief به ضد پيوند بدن در رابطه با یک مورد مربوط به خرید ملک بیش از 34 سال پیش.

این رابط مدیر عامل شرکت به ارمغان آورده بود به پاسخگویی دادگاه تحت سنگین امنیتی است. مشروط زیادی از پلیس و دیگر مقامات امنیتی نیز در حال حاضر در خارج از دادگاه.

در طول جلسه MSR وکیل مدافع Aitzaz Ahsan سوال که چرا مشتری خود را تا به حال نشان داده نشده است او حکم بازداشت.

Ahsan به دادگاه گفت که NAB تا به حال صادر شده است هر گونه اطلاع به مشتری خود را و که این اداره برگزار نشد قدرت را به دستگیری در مورد بدون شواهد بتن.

ناب دستگیری جانگ جغرافیایی گروه رسانه editor-in-chief

ناب بود در روز پنج شنبه دستگیر editor-in-chief از Jang Geo رسانه های گروهی در ارتباط با اموال به اتهام خریداری شده به طور غیر قانونی از نهاد دولت بیش از 34 سال پیش.

ملک بود در واقع خریداری شده از یک مهمانی خصوصی 34 سال پیش و همه شواهد از این بود که با توجه به ناب و الزامات قانونی انجام, چنین به عنوان وظیفه و مالیات.

با توجه به این گروه سخنگوی دیروز ظاهر قبل از اینکه دستگیر شد, در یک رابطه با یک تماس-تا اطلاع برای تایید این شکایت هنوز بازداشت شده بود. دادگاه عالی اسلام آباد اخیر قضاوت در برابر ناب را نقض کشور قانون و تخطی از NAB قوانین خود را متعهد شده است گفت: سخنگوی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de