اسلام آباد: ملی پاسخگویی دفتر (NAB) را احضار کرده حزب مردم پاکستان (PPP) رئیس بلاول بوتو زرداری در تاریخ 13 فوریه در یک مورد مربوط به شرکت JV عقیق 255, گزارش ژئونیوز.

اداره کارگردانی کرده است PPP رئیس هیئت مدیره به همراه سوابق زرداری گروه از سال 2008 تا سال 2019. او نیز کارگردانی را به یک لیست از هیئت مدیره.

این اولین بار نیست پاسخگویی ناظر احضار شده بود PPP رئیس. NAB قبلا احضار او در سال گذشته در 29 ماه مه به رکورد بیانیه خود در مورد پول شویی. او نیز احضار شده است در تاریخ 17 مه در رابطه با پارک لین مورد.

پرونده قرائتی که او احضار شده است مربوط به یک شرکت با عنوان JV عقیق 225. شرکت سرمایه گذاری مشترک بین زرداری گروه Pvt. Ltd — از آن قرائتی است که یک مدیر و یک بزرگ املاک و مستغلات کسب و کار.

JV عقیق در سال 2011 راه اندازی و تا به حال خود را در یک ملک در کراچی متعلق به زرداری ، از سال 2011 تا 2013 این شرکت را تولید نمی کند هر گونه درآمد و در عین حال آن را خریداری عمده دارایی های کشاورزی زمین های تجاری و مسکونی در اسلام آباد و کراچی با توجه به مشترک investigation team (JIT) گزارش.

تنها مقدار آن را دریافت, در طول این دوره بود که از Rs1.2 میلیارد دلار از آن کسب و کار همکاری در املاک و مستغلات شرکت است که با توجه به JIT گزارش با توجه به زرداری ،

محققان گمان می برند که این پرداخت های ساخته شده توسط شرکت املاک و مستغلات به عنوان رشوه یا پس زدن برای گرفتن نعمت از دولت سند به شکل غیر قانونی تخصیص زمین دولت.

در حالی که JIT شده است و قادر به ایجاد یک لینک مستقیم بین بوتو قلمه و حساب های جعلی آن می گوید که پول stashed در این ساختگی حساب های بانکی مورد استفاده قرار گرفت به پرداخت آب و فاضلاب لایحه از مصطفی یک مقدار به یک رستوران است که catered یک رویداد برای خرید بلیط هواپیما برای جاستین و خواهر جوانتر او و نوسازی بمب خود را اثبات ظرف و ضد گلوله وسایل نقلیه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو