ناب باید لغو شود, می گویند, PML-N رهبران پس از محکم SC حکم


یک روز پس از دادگاه عالی تاول حکم علیه ملی پاسخگویی دفتر در وثیقه شنوایی برای خواجه برادران, PML-N خواستار آن شدند که رهبران جدید ضد پيوند بدن تاسیس شود.

عدالت Maqbool Baqar تا به حال مواخذه ضد پيوند watchdog — در یک مفصل 87-صفحه حاکم در خواجه سعد رفیق و خواجه سلمان رفیق را به قید وثیقه تقاضای بیش از اقدامات مختلف و فرآیندهای گفت: آن “رفتار در سراسر این مورد روشن است جلوه ای از خود بی اعتنایی مطلق به صورت قانون بازی جوانمردانه انصاف و ادب و نزاکت”.

خواجه سعد رفیق خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی امروز flanked توسط PML-N رهبران گفت: “پس از دیوان عالی کشور حکم ناب و هیچ ایستاده است.”

“NAB باید لغو […] مخالفان و دولت باید با وضع قانون جدید مسئولیت پذیری بدن,” او گفت: “هیچ فضای عدالت در NAB.”

رفیق گفت که تاریخ گواهی میدهد که فرزندان کسانی که در حال تلاش برای ایجاد پاکستان بودند بدرفتاری اما وجود دارد “هیچ سابقه برای چه این زمان اتفاق افتاده است”.

“این روند از بی عدالتی باید متوقف شود.”

“من نا امید شده بود با [] و عدالت [سیستم] اما این تصمیم یک چراغ نور [برای من] او گفت:” در حالی که با اشاره به بالا دادگاه حکم.

او گفت که PML-N حمزه Shehbaz Sharif و PPP را Khursheed شاه همراه با گروه جانگ Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rahman هستند “زندانیان عقیدتی”.

خواستار لغو, NAB, رفیق گفت که آن را “وقت را بر همه احزاب سیاسی و پارلمان برای ساخت یک موسسه جدید برای پاسخگویی”.

بازتاب رفیق این احساسات را دبیر احسن اقبال گفت: NAB است که استفاده می شود به عنوان یک ابزار سیاسی مهندسی در کشور است.

“خواجه برادران نگهداری می شدند پشت میله های زندان بدون هیچ دلیل,” او گفت:, و اضافه کرد که ضد پيوند بدن باید آزادی میر شکیل-ur-Rahman پس از سعد رفیق تصمیم.

“هر روز که میر شکیل-ur-Rahman همچنان در بازداشت خلاف قانون اساسی است,” اقبال گفت.

مصرف بیش از کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر سابق شهيد Khaqan عباسی گفت: تصمیم دادگاه به وضوح بیان می کند که ناب “است که در [بهترین] منافع کشور”.

“ناب و دولت باید به صورت یک اجماع بر لغو ضد پيوند بدن,” او گفت:, و اضافه کرد که “پوچی” از پاسخگویی درام در پاکستان بوده است.

او را مورد سوال چگونه “NAB سریع برای گرفتن آهولد از مخالفان اما کور است به فاسد آنهایی که نشسته در دولت”.

“مخالفان انداخته است سال در زندان است,” او گفت:.

عباسی گفت: دولت باید بخوانید و قضاوت و “غرق در شرم”.

“NAB رئیس خدمت کرده است به عنوان یک قاضی. او می داند آنچه که او در گام بعدی باید” عباسی اضافه شده است.

در همین حال خواجه آصف گفت که زمانی که حاکمان سوء استفاده موسسات به خاطر نفس خود را یک روز می آیند زمانی که عدالت غالب است.

“عدالت غالب در سعد رفیق است و این به خاطر خواهد شد در حافظهی تاریخ,” او گفت:, و اضافه کرد که آنهایی که به دنبال عدالت را نقل قول این تصمیم در کتاب.

“من درود می فرستم خواجه برادران که تحمل سختی ها تحت چنین سیستم” آصف گفت.

پرتاب وزن خود را پشت روزنامه نگار برادری, PML-N رهبر گفت که می خواهد با استفاده از تمام گزینه های اعتراض در دسترس برای حمایت از آزادی مطبوعات در داخل و خارج از مجلس است.

“هر کس باید آزادی بیان و نوشتن” آصف گفت.

PML-N بی باک گفت که او تا به حال گرفته شده از سوگند وفاداری به قانون اساسی و که او را “تحقق آن”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im