ناب خواهد شد می گوید: تماس با اینترپل برای بازگرداندن Suleman Shehbaz

عکس: فایل

ملی پاسخگویی دفتر (NAB) گفته است: “تماس با بریتانیا برای ملی جرم و جنایت سازمان اینترپل برای بازگرداندن PML-N جمهور Shehbaz Sharif پسر Suleman Shehbaz از لندن گزارش ژئونیوز در روز یکشنبه.

با توجه به NAB سخنگوی غیر bailable حکم بازداشت صادر شده است برای Suleman. “دادگاه عالی لاهور اعلام کرده است Suleman Shehbaz فراری در مورد پول شویی در برابر شریف و خانواده” سخنگوی اضافه شده است.

در مارس سال گذشته پاکستان Tehreeke-Insaaf (PTI) رهبران و ناب بود ادعا کرد که حمزه Shehbaz و Suleman که در حال حاضر در لندن درگیر در پول شویی از Rs85 میلیارد دلار است.

Suleman بود را رد کرد و این اتهامات بی اساس و بیهوده و بیمعنی اتهامات توسط PTI دولت و نخست وزیر گفت: عمران خان است برای پاسخ به سوالات در مورد خود را “غیر قابل توضیح دارایی به ارزش Rs4 میلیارد”.

“من به ارمغان آورد پول از خارج از کشور به پاکستان برای سرمایه گذاری است و نه پول شویی. هر و همه چیز را که من خود اعلام کرد با FBR. هر پنی که من سرمایه گذاری در پاکستان اعلام شده است و پردازنده و ضبط هر دارایی و کسب و کار است که من تا کنون متعلق به موجود مربوطه را با مقامات پاکستانی,” Suleman گفته بود.

سال گذشته در ماه دسامبر ضد پیوند بدن به حال دستور به توقف 23 خواص متعلق به سابق پنجاب وزیر و حمزه و Suleman بیش از آنچه که آنها به دست آورد فراتر از دارایی های خود را شناخته شده منابع درآمد و متعهد پول شویی.

با توجه به مسئوليت اداره تحقیق و تفحص در برابر Shehbaz, حمزه, Suleman و دیگران به جرم “فساد و شیوه های فاسد” نشان داده بود که Shehbaz تا به حال به دست آورد, خواص, نام همسران خود را نصرت شهباز شریف و Tehmina احیا و انکشاف دهات.

در میان خواص منجمد هستند نه توطئه در لاهور Johar شهر چهار قضایی مستعمره دو خانه در مدل شهر و به عنوان بسیاری از خانه ها در DHA.

علاوه بر این اداره نیز یخ زده یک کلبه و ویلا در Pir Sohawa و دو قطعه در چنیوٹ.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im