‘NAB مرجع در برابر Shehbaz Sharif آماده’: شهزاد اکبر

شهزاد اکبر (L) و شبلي Faraz پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلام آباد در 16 ماه مه سال 2020 است. — PID

اسلام آباد: ملی پاسخگویی دفتر (NAB) مرجع آماده است تا در برابر PML-N جمهور Shehbaz Sharif, دستیار ویژه نخست وزیر در پاسخگویی شهزاد اکبر میگویند.

“کسانی که دست در دستکش با شریف در فساد ایستادگی در معرض […] عید نزدیک است و مرجع در برابر شریف آماده است,” او گفت: در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار وزیر اطلاعات شبلي Faraz.

اکبر ادعا کرد که وجود دارد این است که یک دنباله از “رشوه و کمیسیون دریافت شده توسط PML-N رهبر” و اضافه کرد که دانشگاه صنعتی شریف را برای پاسخگویی به اتهام فساد مالی. او خواستار محاکمه سابق پنجاب وزیر در یک روز به صورت روز.

اکبر ادعا کرد که حمزه شهباز استفاده می شود به ارائه “چک بدون ذکر نام آنها”.

یک NAB مرجع آماده است و شریف را برای پاسخ به تمام این سوالات اکبر گفت.

“با توجه به EOBI داده Masroor انور است یک کارمند شریف گروه که ارائه یک چک به ارزش Rs900 میلیون” اکبر گفت: “انور است که در بازداشت و او داده است بیانیه خود را.”

در مه 2, شیخ رشید گفت که او “گفته شده است” که ناب “را به نوبه خود به نیا بعد از عید”.

“کسانی که فکر می کنند امن باقی خواهد ماند نمی خواهد در امان خواهد بود بعد از عید او گفت:” در یک آشکار هشدار به مخالفان.

وزیر گفت که در آن طول می کشد مقدار زیادی از زمان برای دریافت NAB فرمان تغییر و اضافه کرد که PML-N را دریافت نمی اصلاحات این است که به دنبال.

‘دولت در نظر گرفتن گام های مهمی” برای مقابله با ویروس

در ادامه کنفرانس مطبوعاتی امروز به وزیر اطلاعات گفت: دولت با در نظر گرفتن گام های مهمی برای جلوگیری از گسترش این ویروس در کشور است.

مصرف بیش از این کنفرانس مطبوعاتی وزیر اطلاعات گفت: دولت با در نظر گرفتن گام های مهمی برای جلوگیری از گسترش این ویروس در کشور است.

“نخست وزیر استراتژی روشن شده است از روز اول” Faraz گفت.

“به محض این که این بیماری همه گیر آمار کشور, کمیته هماهنگی ملی (NCC) و ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) تاسیس شد برای مقابله با آن است. مردم از تمام استانهای کشور ساخته شد بخشی از NCOC پس از PM عمران می خواستم به همه ورودی,” او گفت:.

او اضافه کرد که این کشور با چالش های متعددی مواجه شد و دولت مشغول به کار بود با توجه به یک نقشه راه برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“ساعت اعلام کرد 8 میلیارد دلار بسته امداد برای توده ها و اختصاص Rs480 میلیارد دلار برای اقتصاد است. Rs570 میلیارد نگه داشته شد به منظور کمک به مردم و از طریق Ehsaas برنامه Rs104 میلیارد توزیع شد به 85,000 خانواده” Faraz اضافه شده است.

تاکید بر نیاز به وحدت برای مقابله با چالش های وزیر اطلاعات گفت: او پشیمان است که احزاب مخالف را نمی دهد هر گونه پیشنهادات مثبت در جلسه مجلس ملی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“آنچه ما دیدیم این بود که Shehbaz Sharif غایب بود[از جلسه] و سخنرانی های خود بودند همان دستی” Faraz گفت: “Shehbaz نه حضور در جلسه, اثبات این است که نخبگان معتقدند که آنها لازم نیست که به در آمده و حضور در جلسه. زندگی از قانونگذاران دیگر مهم نیست.”

‘اکبر باید منعکس کننده خود را در اقدامات’

به طور جداگانه PML-N رهبر ملک احمد خان گفت که وزرای شد کارگردانی تحقیقات سازمان بود که تخلف از قانون است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار PML-N رهبران Uzma بخاری و Attaullah طرار او گفت: “نواز شریف را به جرم این بود که او در زمان این کشور از تاریکی است.”

او گفت که PML-N خواهد پاسخ به سوالات پرسیده شده توسط اکبر.

مصرف بیش از کنفرانس مطبوعاتی بخاری گفت که قبل از اشاره انگشت در دیگران, اکبر باید تأمل در اعمال خود.

“آنها در حال راه اندازی مرحله برای درام است که برگزار خواهد شد بعد از عید” او گفت:, و اضافه کرد: “سوال در حال حاضر مطرح شده در NAB عملکرد.”

بخاری هشدار داد که سوابق PM عمران نیز می تواند حفر کردن.

بعلاوه طرار گفت که Shehbaz صاحب یک گاوداری است که ثبت شده است و او می پردازد مالیات بر ارزش میلیون ها روپیه. “این اتهامات در دولت تاکتیک برای تغییر توجه از عملکرد آن است.”

“اکبر متهم [شریف خانواده] از فساد به ارزش میلیاردها روپیه” اما او را ندارد این با دادگاه است.

“Shehbaz را نجات داد ملت میلیاردها روپیه,” او گفت: “آنها [دولت] باید نگرانی خود را در مورد شکر و گندم دزد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im