‘NAB مبارزه برای خود بقا’: روزنامه نگاران محکوم کردن دستگیری جانگ جغرافیایی گروه رسانه ای editor-in-chief

نمایی از حامد میر را نشان می دهد سرمایه بحث پخش در روز سه شنبه. — Screengrab از Geo News

روزنامه نگاران روز سه شنبه در ادامه به محکوم کردن دستگیری جانگ جغرافیایی گروه رسانه ای editor-in-chief میر شکیل-ur-Rahman ملی پاسخگویی دفتر بدن که به آنها گفته بود برای اطمینان از خود و زنده ماندن است.

در حالی که در پاسخ به یک سوال ژئو اخبار نشان می دهد میزبان حامد میر, بیان, اخبار, لنگر, Javed Chaudhry گفت: NAB اعمال شد “اشتباه”.

“از یک طرف وجود یک مرجع آماده در برابر یک وزیر که شما می ترسند از دستگیری تفکر دولت سقوط خواهد کرد در حالی که در دیگر شما در حال دستگیری یک فرد در برابر آنها استعلام نشده است به پایان رسید و هیچ مرجع آماده شده است گفت:” چودری.

Munizae جهانگیر یک Aaj TV روزنامه نگار بود که در بخشی از پانل دعوت شده توسط Mir در نشان دادن خود ابراز ناباوری در شیوه ای که در آن دستگیر شد feigning جهل بیش از مشخصات بازداشت.

“میر شکیل-ur-Rahman یک گورو و شما در حال توقیف چنین فرد بدون دانستن این است که بر اساس شکایت فرم تأیید و شما در حال بیان جهل” جهانگیر اظهار داشت.

“همه ما دیده می شود دولت ها می آیند و بروید. این افراد امروز در اینجا و نمی تواند فردا,” او اضافه شده است.

طلوع نیوز’ Mubashir زیدی گفت که شیوه ای که در ناب ساخته شده بود بازداشت است “نشانه روشن است که ناب است و مبارزه برای خود بقا”.

“آنها بیش از حد می دانم که آنها ممکن است [قربانی] بعدی به طوری که آنها فکر بیایید برخی از بازداشت بنابراین ما اهمیت دست نخورده باقی مانده است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>