ناب چالش وثیقه اعطا شده به Khursheed شاه خانواده در دیوان عالی کشور

عکس: فایل

ملی پاسخگویی دفتر (NAB) در چهار شنبه نزدیک دادگاه عالی به چالش وثیقه اعطا شده به PPP رهبر Khursheed شاه خانواده در دارایی فراتر از معنی مورد.

ضد فساد ناظر به چالش کشیده است وثیقه اعطا شده به Khursheed شاه همسران, بی بی گل ناز و بی بی طلعت و پسرش, Zeerak شاه و برادرزاده.

این اداره به دادگاه تجدید نظر به دادگاه برای لغو وثیقه اعطا شده به همه متهمان در پرونده و اعلام سند بالا دادگاه مارس 22 تصمیم به باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

ناب است و معتقد است که SHC نادیده گرفته و شواهد جمع آوری شده علیه متهم و بررسی نیست حقایق را به درستی.

این دیده بان همچنین ادعا شده که این SHC در تصمیم خود نادیده گرفته و قوانین صادر شده توسط دیوان عالی کشور است.

این اداره گفته است که دادگاه راس آن شاه صرف بیش از Rs710 میلیون از سال 2005 تا سال 2019. آن اضافه شده است که PPP رهبر و خانواده اش قادر به توجیه $84,000 در حساب های بانکی خود را که اداره آمد به می دانم که پس از یک بررسی.

درخواست تجدید نظر همچنین اظهار داشت که شاه و خانواده اش بودند نیز قادر به ارائه یک دنباله پول از Rs370 میلیون دلار در حساب های بانکی خود را.

ناب دستگیر شده بود Khursheed شاه سال گذشته پس از این اداره گفته است که او به دست آورد دارایی به ارزش حدود Rs700 میلیون طریق خود frontmen از طریق ill-gotten پول است.

ناب مقامات ارشد کاوش این موضوع ادعا کرد که برای به دست آوردن چند مهم سوابق/فایل ها از سکر دولت های منطقه که در آن درآمد افسران مشترک جزئیات مهم است که در نهایت منجر به شاه بازداشت از اسلام آباد در ماه سپتامبر 2019.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de