NAB می پرسد برای بازداشتگاه برگرداندن قضایی از بازداشت مظنون در Fazaia مسکن جامعه تقلب


لاهور: ملی پاسخگویی دفتر (NAB) در روز پنج شنبه بازداشت یک فرد به اتهام درگیر در Fazaia مسکن جامعه تقلب.

NAB ارائه شده فرد قبل از پاسخگویی در دادگاه لاهور امروز برای به دست آوردن قضایی بازداشتگاه.

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط پاسخگویی در این زمینه مظنون شناسایی شده به عنوان محمد حافظ می ایستد به اتهام کلاهبرداری توسط برگشتاندن شهروندان unsuspecting به طرح مسکن. مظنون برادر طرح صاحب Saleem حنیف.

با توجه به NAB حافظ و حنیف بودند با یکدیگر درگیر در کلاهبرداری به ارزش مبالغ هنگفتی از پول است که تحت تاثیر حداقل 1,016 افراد وابسته به طرح مسکن. “دولت از این طرح گفته های درگیر در فساد مالی به ارزش Rs2 میلیارد دلار” اداره شده است.

حنیف در حال حاضر تحت NAB بازداشت. با توجه به دفتر حافظ دستگیر شد و پس از آن پیدا شد که او صاحب یک شرکت قرارداد برای انجام توسعه آثار ارزش مبالغ هنگفتی از پول برای مسکن طرح است که هرگز به پایان رسید.

مظنون ارسال درخواست در SHC بیش از بازگشت پول

در اوایل این ماه دو نفر از بازداشت مظنون در Fazaia مسکن طرح پرونده کلاهبرداری و ارسال یک درخواست به سند دادگاه عالی (SHC) که در آن آنها اعلام کردند که آماده هستند به بازگشت پول به allottees از این طرح است.

SHC دستور داده بود انجماد از حساب های بانکی از Fazaia مسکن طرح تا سفارشات بیشتر پس از ملی پاسخگویی دفتر شروع جدید کاوشگر به اتهام تقلب مربوط به این طرح است.

مظنون چودری Tanvir و بلال Tanvir بودند زودتر دستگیر شده در رابطه با پروب. پس از تسلیم دادخواست خود را به دادگاه عالی به دنبال پاسخ از NAB در این تحقیق از طرح مسکن.

دادگاه گفت که آن را می خواستم به دانستن در مورد NAB پاسخ در مورد بازگشت پول به عنوان ادعا مظنون به مردم شود. SHC دستور داده بود انجماد از حساب های بانکی پس از allottees ارائه دادخواست علیه سازندگان.

این درخواست گفت که آنها allottees از طرح مسکن و آنها بودند که با توجه در اختیار داشتن زمین با وجود پرداخت اقساط به ارزش میلیون ها روپیه. مشاوره برای شاکیان تولید جزئیات رزرو و قسط challans.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net