عکس: فایل

PETHEIN: نزدیک به 50 Rohingya مسلمانان بازداشت شده در دریا توسط میانمار پلیس محلی گفت, آخرین از آزار و اذیت اقلیت های گرفتار در تلاش برای فرار از اردوگاه های بنگلادش و میانمار را ناآرام ایالت راخین.

آن را بلافاصله روشن نیست که در آن گروه شروع به قایق خود را, سفر, اما آنها به احتمال زیاد هدف برای مالزی یا اندونزی که عمدتا از کشورهای مسلمان با Rohingya diasporas.

هزاران نفر از Rohingya گرفته اند به دریا در طول سال در معرض خطر تلاش برای فرار وسیع اردوگاه های پناهندگان در بنگلادش و سرکوبگر شرایط در رخین.

ایجاد کرد مدیر Myint Thein گفته با گوشی نیروی دریایی تا به حال برداشت 48 Rohingya مردان و زنان و کودکان و همچنین به عنوان پنج “قاچاقچیان” در دریا در شب چهارشنبه.

گزارش خبرنگار خبرگزاری فرانسه شاهد رسیدن صبح روز جمعه در پتهین شهرستان ایستگاه پلیس.

“ما نمی دانیم که چگونه مقامات در پتهین شهر خواهد شد ادامه” Myint Thein گفت.

برخی از 740,000 Rohingya فرار میانمار را رخین به بنگلادش فرار وحشیانه نظامی سرکوب در سال 2017 و در حال حاضر در رنج کشیده وسیع اردوگاه های پناهندگان.

صدها هزار نفر بیشتر باقی می ماند در رخین زندگی تحت محدودیت با دسترسی به بهداشت و درمان آموزش و پرورش و معیشت در شرایط عفو مارک های بین المللی به عنوان “آپارتاید”.

این گروه بازداشت شده در دریا این هفته فقط آخرین در یک سری از دستگیری در ماه های اخیر به عنوان فصلی آرامتر آب وسوسه بیشتر Rohingya برای قرار دادن زندگی خود را در دست قاچاقچیان.

در روز سه شنبه حداقل 15 Rohingya پناهندگان غرق شدند که یک غیرمنتظره قایق حامل عمدتا زنان و کودکان غرق شد آن را به عنوان تلاش برای رسیدن به مالزی از بنگلادش است.

مقامات محلی تا کنون پاسخ با اقدامات مختلف.

بیست و دو زندانی شدند برای دو سال نزدیک به 200 فرستاده شد بازگشت به اردوگاه در رخین در حالی که 95 بیشتر در حال انتظار برای شنیدن نتیجه یک محاکمه طولانی.

اقلیت جلب همدردی کمی در میانمار که در آن بسیاری از مردم خرید خط رسمی آنها مهاجران غیر قانونی از بنگلادش, حتی اگر بسیاری از ردیابی ریشه های خود را در این کشور پشت نسل.

عفو را لورا Haigh گفت Rohingya ادامه خواهد داد به انجام چنین مخاطره آمیز سفر مگر اینکه حقوق خود را ترمیم و کامل برای پاسخگویی نظامی جنایات مطمئن است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو