من بالش را مایک Lindell در بخش خصوصی پله تا برای کمک به این کشور

روز جمعه مصاحبه برنامه روزانه Daily Caller, پادکست بحث ما با بنیانگذار من بالش مایک Lindell در مورد چگونه شرکت خود را پله تا برای کمک به این کشور در طول این بیماری همه گیر. ما نیز تماس با تکنسین های پزشکی از بیمارستان بالتیمور که در آن یک خط مقدم گزارش هواکش و آنچه در آن است که در جنگ علیه coronavirus. به علاوه سی ان ان آماده است تا به تبلیغ برای جو بایدن که یک تغییر خوب از خود تبلیغ برای چین است.

گوش دادن به نشان می دهد:

سی ان ان سازمان تاون هال برای جو بایدن به بحث در مورد چگونه او را تحمل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را کامل تبلیغات با توجه به او می گویند بیش از هر چیزی و هیچ راهی برای تست آنچه او می گوید. اما جو تا ناپدید شد از ملی مرحله است که هر کمی از تبلیغات کمک می کند. سوال این است: آیا او بود منسجم در طول آن ؟

(مرتبط: بایدن سرزنش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘Slow’ ویروس, پاسخ برای 3 میلیون شغل از دست داده)

بحث ما به یک کارشناس پزشکی از بالتیمور که کار آن است که به intubate بیماران و قلاب آنها را به ماسک. ما دست اول گزارش از جلو خطوط این بیماری همه گیر.

سپس به بحث ما با مایک Lindell بنیانگذار بالش من در مورد چگونه او را بسیج شرکت خود را به تولید ماسک های پزشکی برای کمک به با کمبود و چگونه بسیاری از شرکت های پله تا برای کمک به زمانی که کشور به آن نیاز دارد بیشتر است. ما همچنین بحث جدید خود زندگینامه “شانس چه هستند?” در مورد سفر خود را از ترک معتاد به مدیر عامل یکی از موفق ترین شرکت ها در امریکا است.

(مرتبط: MyPillow مدیر عامل مایک Lindell مذاکرات ما مشکل اعتیاد به ‘شانس دوم’)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت حمل و نقل رایگان در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de