‘اشتباه من بود با تکیه بر کلام اف بی آی’: Trey Gowdy توضیح می دهد که آنچه که او اشتباه در روسیه پروب

سابق جمهوری خواه ایالت کارولینای جنوبی در کنگره Trey Gowdy بستری دوشنبه که او ساخته شده یک اشتباه بزرگ در ابتدا از روسیه شد.

Gowdy گفته رادیو فردا میزبان و Daily Caller مؤسسین Tucker Carlson که اشتباه خود را در گرفتن کلمه FBI رهبری به جای خواستار مشاهده اسناد — اشتباه او گفت: او اصلاح در عرض سه هفته اول. (مرتبط: Trey Gowdy می گوید: James Comey بعدی کتاب باید در مورد چگونه خود را “استکبار غرق اف بی آی’)

تماشا کنید:

کارلسون شروع این بخش با یک کلیپ از Gowdy از سال 2018 پس از او جریان شده توسط اف بی آی است.

“من بیشتر متقاعد FBI دقیقا چه شهروندان می خواهید آنها را به انجام زمانی که آنها اطلاعات آنها کردم و آن را تا به چیزی برای انجام با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Gowdy گفت: در آن زمان.

“من به یاد داشته باشید که در حال مشاهده و تفکر پسر من امیدوارم که او حق است” کارلسون گفت: عنوان این کلیپ به پایان رسید. “آیا شما هنوز هم احساس می کنم که در راه است؟”

“اوه خدای من نه” Gowdy خندید رفتن بیش از برخی از جزئیات است که بعد از او آموخته است که ذهن خود را تغییر.

“من رفتم به وزارت دادگستری. من نشسته وجود دارد برای چهار ساعت. که زمانی است که من تو را دیدم که پیتر Strzok در واقع آغاز و تایید Crossfire طوفان. که زمانی است که من تو را دیدم exculpatory اطلاعات در جورج پاپادوپاولوس. که زمانی است که من تو را دیدم برای اولین بار بود که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ذکر شده است که در گزاره سند” Gowdy توضیح داد و اشاره کرد که اف بی آی به حال بارها و بارها ادعا کرد که تهمت بود نه یک هدف.

“بله اشتباه من بود با تکیه بر کلام FBI و DOJ و نه اصرار بر اسناد و مدارک است. خوشبختانه آن زمان من سه هفته برای اصلاح آن اشتباه” Gowdy به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de