نامحدود در سراسر کشور حکومت نظامی تحمیل شده در سریلانکا که در آن بیش از 200 نفر تست مثبت برای coronavirus — AFP/Ishara S. KODIKARA

کلمبو: سریلانکا ساخته شده cremations اجباری برای coronavirus قربانیان روز یکشنبه نادیده گرفتن اعتراضات از countrys اقلیت مسلمانان که می گویند آن می رود در برابر سنت اسلامی.

هفت مرگ و میر ناشی از بیماری های عفونی که تا کنون در کشور جزیره ای سه مسلمان بودند. اجساد سوزانده شد توسط مقامات با وجود تظاهرات از بستگان.

“جسد یک فرد که مرده است و یا مشکوک به درگذشت از… COVID-19 باید سوزانده” وزیر بهداشت Pavithra Wanniarachchi روز یکشنبه گفت.

سازمان جهانی بهداشت گفت: قربانیان “را می توان دفن و یا سوزانده”.

بیش از 200 نفر تست مثبت برای coronavirus تا کنون در سریلانکا که در آن نامحدود در سراسر کشور حکومت نظامی تحمیل شده.

مرده سوزی را مورد انتقاد قرار گرفته است توسط گروه های حقوق.

“در این زمان دشوار مقامات باید آوردن جوامع با یکدیگر و تعمیق اختلافات بین آنها” Amnestys جنوب آسیا مدیر Biraj Patnaik گفت: در اوایل این ماه.

Countrys اصلی حزب سیاسی است که نشان دهنده مسلمانان که تا 10 درصد از 21 میلیون-قوی ملی جمعیت اتحاد دولت را متهم به “بی عاطفه بی اعتنایی” برای مراسم مذهبی و خانواده ها خواسته.

تنش بین مسلمانان و اکثریت سینهالی جمعیت به سر آمد و آخرین عید پاک پس از محلی جهادی متهم به بمب گذاری های انتحاری در سه هتل و سه کلیسا که به کشته شدن 279 نفر است.

هفته بعد, Sinhalese, اوباش مورد حمله مسلمانان, کشته شدن یک و زخمی شدن ده ها تن بیشتر است. صدها نفر از خانه ها و وسایل نقلیه نابود شدند و مقامات متهم به ناکامی در توقف خشونت — اتهام را تکذیب کرد توسط کلمبو.

روپیه Lankas کلیسای کاتولیک روم روز یکشنبه گفت آن بخشید انتحاری و اضافه کرد که “ما از ارائه عشق به دشمنان که سعی به از بین بردن ما”.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im