مسلمان داوطلبان ارائه مواد غذایی به محروم جوامع در انگلستان در میان coronavirus

عکس توسط نویسنده

لندن: یک گروه از مسلمانان با هم می آیند به توزیع هزاران نفر از مواد غذایی ضروری در محروم بخش هایی از لندن برای نشان دادن حمایت برای آسیب پذیر جامعه که در معرض خطر هستند از COVID-19.

AMAFHH گروه ابتکار عمل از توزیع مواد غذایی روزانه در لندن نفت برنت در منطقه با کمک از جامعه محلی است.

داوطلبان گرد هم می آیند به طور منظم به بسته بندی مواد غذایی بسته های محلی در محلات در حالی که اعمال اقدامات پیشگیرانه به عنوان توصیه در دولت بریتانیا دستورالعمل.

شورای رهبر محمد لب به لب گفت که با تقریبا 1000 تایید موارد COVID-19 در برنت به تنهایی ساخت آن را سخت ترین ضربه منطقه در لندن – بسیار مهم است که افراد و کسب و کار ادامه خواهد داد برای کمک به آسیب پذیر ترین افراد در منطقه محلی است.

محمد لب به لب گفت که نیاز به کمک است که در مقیاس گسترده ای را اما او با دیگران برای رسیدن به نزدیکترین مناطق به عنوان یک ویترین برای مناطق دیگر. او گفت: داوطلبان باید با دریافت یک پاسخ قاطع که برجسته کمبود بودن رنج می برد توسط لندن بیشترین آسیب پذیر است.

عکس توسط نویسنده

عراق رفاه ارتباط با کمک به از محلی پاکستان اعضای جامعه و حامیان مالی این مواد غذایی درایو کمپین AMAFHH سرمایه گذاری را فراهم می کند مواد غذایی به آن قسمت از شهر که در نظر اکثر محروم. داوطلبان گفت که آنها تا به حال صدها درخواست از ساکنان برای مقدار مورد نیاز مواد غذایی و ملزومات.

AMAFHH رئیس Mohammed Abdul رسول جواد گفت: “کمک و همبستگی میان ما سنگ بنای در باور ما صرف نظر از ایمان ما و نژاد یا فرقه. ما به طور مداوم ارائه پشتیبانی ما به همه کسانی که نیاز دارند و به ویژه در افراد مسن و آسیب پذیر است. همانطور که امام علی بن ابی طالب می گوید: “مردم دو نوع هستند یا شما برادران در ایمان یا شما در برابر بشریت است.”

محمد جواد گفت که یک خط تلفن شماره آگهی شده است به طور گسترده ای در منطقه محلی درخواست هر کسی نیاز به تماس با این شماره و ثبت نام خود را نیاز دارد. او گفت که اقدام گرفته شده است بلافاصله پس از درخواست تجدید نظر ساخته شده است.

عکس توسط نویسنده

پیشرو تحویل تلاش عماد به بغداد که منجر به تحویل در تلاش گفت: “ما را از موارد ضروری برای مردم محلی و ما اجرا از محصولات ضروری روزانه اما هدف ما این است که به ادامه ارائه به طوری که ما می تواند کمک به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است. ما گرد هم آوردن تمام جوامع در این زمان بحران. ما فقط انجام ما کمی برای حمایت از قیمت نفت برنت ساکنان.

لیز دیکسون محلی Dollis Hill Ward عضو شورا قدردانی از تلاش داوطلبانه. او گفت که آن زمان مانند این است که بهترین ها را از بشریت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de