مرد مسلمان به طرز وحشیانه ای کوبید ظن گسترش coronavirus

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: 22-سال-پیر مرد مسلمان شد و به طرز وحشیانه ای کوبید توسط یک باند بیرونی در شمال دهلی Bawana منطقه ظن گسترش coronavirus در میان مردم ایجاد کرد.

قبلا چندین گزارش های خبری ادعا کرد که مرد شده است و بدهی های خود را به مرگ. اما پلیس دهلی روشن است که این مرد زنده است و نگه داشته شده است در تاج مرکز قرنطینه.

از 22 سال شناسایی شده است به عنوان Dilshad علی با نام مستعار Mehboob ساکن Harevli ایجاد کرد تحت Bawana ایستگاه پلیس.

“او بستری در LNJP بیمارستان دهلی نو به عنوان یک تاج مشکوک. او خوب است و در حال نگهداری در انزوا مرکز. طبق اطلاعات وجود دارد هیچ ویروس علائم تا تاریخ” به گفته یک مقام ارشد پلیس.

او گفت: وجود دارد یک شایعه کرد که او و یک دسته از پسران دیگر در حال برنامه ریزی برای بازگشت به روستا به گسترش ویروس. “این شایعه شده است که همه آنها برنامه ریزی برای تزریق salaiva در میوه ها و سبزیجات ans فروش آنها به مردم به گسترش ویروس” گفت: منبع.

از بازداشت سه متهم یعنی Naveen, Prashant و Promod به صورت غیر قانونی داری ضرب و شتم و تهدید یک فرد است. FIR در بخش 341/323/506/34 IPC ثبت شده است در برابر آنها در Bawana ایستگاه پلیس.

“تحقیقات افسر (IO) در این مورد تا به حال یک مکالمه تلفنی با او در صبح روز پنج شنبه است که در آن او اظهار داشت که او خوب است” اضافه شده ،

تصویری از مرد بودن مورد ضرب و شتم بالا رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. در این ویدئو علی دیده شد خونریزی از پای او و شفاعت است که او تا به حال هیچ برنامه ای برای گسترش این ویروس است. او فقط بازگشت به روستای خود را. این حمله وحشیانه او را در حالی که درخواست او را به گفتن حقیقت.

“لطفا به من رسید. آن بود که من برنامه wo dusre ورود jinka طرح tha یه bimari felane ka (آنها کسانی که برنامه ریزی برای spreas ویروس)” این ویدئو نشان می دهد که علی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im