سانتی مشاور در قانون مرتضی وهاب دهکدهای شده است تشخیص با COVID-19.

دولت سند سخنگوی مرتضی وهاب شده است آزمایش مثبت برای coronavirus تبدیل شدن به سومین استانی وزیر که قرارداد این ویروس ژئو نیوز گزارش روز شنبه.

با توجه به بیانیه ای توسط وهاب در او قرار داده و خود را تحت قرنطینه پس از آزمون نتایج امروز برگشتم مثبت است.

او گفت که او هیچ علائم در حال حاضر و احساس خوبه اما با درخواست از همه دوستان و به خوبی wishers به دعا برای او.

توسعه می آید دو روز پس از وهاب تصویری منتشر شده بیانیه اصرار مردم فکر نمی کنم از این ویروس به عنوان “یک شوخی”.

“هر روز من مردم با استفاده از ماسک در هر شیوه ممکن است اما نه در شیوه ای که آنها قرار است برای استفاده و پوشیدن ماسک,” او نوشت.

“شما را به پوشش بینی و دهان خود را با ماسک” به شدت او خواست هر کسی که خواندن و یا گوش دادن به پیام خود را.

وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی و وزیر برای حل و فصل انسان حاجی غلام مرتضی بلوچ در میان تعداد زیادی از سند قانونگذاران که تست مثبت است. بلوچ اما نمی تواند زنده ماندن و تسلیم به این ویروس از چند هفته پیش.

پیشتر در روز سه شنبه جنبش متحده قومی پاکستان (MQM-P) رهبر و وزیر فدرال فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه دور سید Aminul الحق تایید او آزمایش مثبت برای COVID-19.

یک روز قبل از آن PPP رهبر Syeda Shehla Raza آزمایش مثبت برای coronavirus, درخواست از مردم برای دعا برای بهبودی او.

یک هفته پیش, PML-N جمهور و رهبر اپوزیسیون در مجلس ملی Shehbaz Sharif آزمایش مثبت برای coronavirus, حزب, سخنگوی Marriyum اورنگ زیب تایید کرده بود.

Shehbaz, 69, یک سرطان بازمانده اورنگ زیب بود, گفت:, و اضافه کرد که PML-N رهبر بود پس پزشکان مشاوره در مورد چگونه به مبارزه با عفونت.

نخست وزیر سابق و عضو ارشد حزب مردم رهبر یوسف رضا گیلانی نیز آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته است. در یک صدای جیر جیر پسرش ادعا کرد که عمران خان به رهبری دولت و ملی پاسخگویی دفتر در معرض خطر زندگی پدرش را احضار و او را در یک فساد مرجع.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de