مرتضی وهاب می گوید مستند محدودیت های به ادامه, در طول ماه مبارک رمضان

اخبار/فایل

کراچی: دولت سند صادر یادآوری است که coronavirus مستند محدودیت های را در محل اقامت در سراسر استان در طول ماه مبارک رمضان.

دولت سند سخنگوی مرتضی وهاب گفت که صفحه اصلی گروه صادر کرد, اطلاع رسانی در تاریخ 23 آوریل اعلام کرد که که این مستند محدودیت های اعمال شده قبل از ماه رمضان اجرا خواهد شد و تا پایان ماه رمضان.

“اطلاع رسانی معتبر است تا تاریخ و وجود دارد هیچ برنامه ای برای آن را به عقب,” او گفت:. “برخی از بخش ها شده اند مجاز به ادامه کار. آنها اجازه خواهد داشت به کار گیرند.”

وهاب گفت که دولت تا به حال اجازه کسب و کار آنلاین را به کار گیرند و با ارائه تحویل خانه خدمات به مشتریان. او امیدوار است که تجار و بازرگانان ادامه خواهد داد برای اجرای توافق دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در حالی که با از سرگیری فعالیت های اقتصادی.

او انتقاد نخست وزیر عمران خان گفته است که هم نخست وزیر بود و اشتباه و یا او در تلاش بود به اشتباه به توده ها. “هنگامی که مردم ستایش مستند ما نخست وزیر می گوید: “ما تحمیل یک مستند در مارس 13′. در فروم دیگری او می گوید که هیچ کس فکر می کند در مورد ضعیف است. گسترش مستند تا مارس 9 بود تصمیم کابینه که به ریاست نخست وزیر خود را,” او اضافه شده است.

وهاب گفت که PM عمران و کابینه خود را متعلق به طبقه نخبگان از کشور است. او گفت که PTI در قدرت بود در سه مورد از چهار استان کشور است.

دولت سند سخنگو گفت که او نمی اعتماد مرکز ارزیابی از coronavirus وضعیت. “اگر تا به حال نه تحمیل شده به موقع مستند ما بیمارستان ها را احساس فشار [از coronavirus],” او گفت:. “بیش از 24 ساعت گذشته 12 مورد مرگ و میر گزارش شده است. اگر مستند محدودیت های نگهداری در محل برای 10-12 روز ما بهتر دیدن نتایج,” او اضافه شده است.

زودتر اطلاع رسانی از صفحه اصلی گروه اعلام کرده بود که محدودیت بودند به اقامت در محل از 5 بعد از ظهر تا 8 صبح و در طول ماه مبارک رمضان. اما لبنی مغازه ها اجازه خواهد داشت برای باز باقی می ماند از 8 صبح تا 8 شب در طول ماه رمضان. لبنی مغازه در ضمن نمی خواهد اجازه فروش افطار موارد.

سمبوسه, pakoras و میوه چات می توان به خانه در طول ماه رمضان. تمام مغازه داران را مجبور به پیاده سازی تحویل دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در طول ماه. تصمیم گرفته به منع مغازه ها از فروش افطار موارد در نظر گرفته شد بنابراین به عنوان برای تضعیف بسیاری از مردم از مونتاژ در نقاط خاص.

اطلاع رسانی نیز اعلام کرد که با توجه به coronavirus مردم دستور داده شده بود به ارائه نماز تراویح در خانه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de