سناتور. لیزا Murkowski جمعه اعلام کرد که او رای خواهد داد در برابر تماس شاهدان به شهادت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح دادگاه, در حالی که همچنین در نظر گرفتن یک شات در سن. الیزابت وارن بیش از یک سوال که 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری مطرح شده به قاضی جان رابرتز در دادگاه روز شنبه.

“با توجه به حزبی بودن این استیضاح از همان ابتدا و در طول, من به این نتیجه رسیده اند که وجود خواهد داشت بدون محاکمه عادلانه در سنا” Murkowski در بیانیه ای گفت.

آلاسکا جمهوریخواه تصمیم همه اما این اطمینان است که ایران را دفع دموکراتها خواستار به دعوت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و دیگر شاهدان برای شهادت در دادگاه. بولتون این گزارش گفت: در خاطرات منتشر نشده که تهمت مرتبط, کمک های نظامی به اوکراین به اوکراین تحقیقات از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

اگر درست بولتون ادعا می فروختن مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دفاع که او نیست خودداری از کمک نظامی به عنوان بخشی از یک در عوض برای بایدن مربوط به تحقیقات است.

حداقل چهار خواهان را مجبور به پیوستن به تمام دموکرات ها در یک رای برای شهود. سنسور. میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین تنها دو جمهوری خواهان می گویند می خواهیم به شنیدن از شاهدان.

Senator Elizabeth Warren (D-MA) speaks to the media as the impeachment trial of U.S. President Donald Trump continues in Washington, U.S., January 27, 2020. REUTERS/Joshua Roberts -

سناتور. الیزابت وارن صحبت می کند به رسانه ها به عنوان استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه در واشنگتن, ایالات متحده, Jan. با 27 سال 2020 است. رویترز/جاشوا رابرتز

Murkowski و ایران از سوی دیگر ، لامار الکساندر تنسی در نظر گرفته شد در اوایل این هفته به در حصار در مورد این موضوع. الکساندر یک متحد نزدیک رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد مخالفت خود را با شاهدان در روز پنج شنبه. (مرتبط: منحصر به فرد: ایران سناتور مایک براون پیش نمایش نهایی استیضاح رای)

Murkowski به نام خانه مقالات از استیضاح “با عجله و ناقص است.”

“من به دقت در نظر گرفته شود نیاز به اضافی شهود و اسناد و مدارک برای درمان کاستی های آن روند اما در نهایت تصمیم گرفت که من را برابر رای با توجه به حرکت به حکم” او گفت:.

او همچنین با اشاره به زمان حاضر در سنا محاکمه در روز پنج شنبه هنگامی که وارن یک دموکرات معرفی یک سوال در مورد اینکه آیا رابرتز رئیس دیوان عالی عدالت می تواند بی طرف در دادگاه.

رابرتز در ادامه این سوال را با صدای بلند: “در زمانی که تعدادی زیادی از آمریکایی ها از دست داده اند ایمان به دولت می کند این واقعیت است که رئیس دادگستری که ریاست بیش از یک استیضاح آزمایشی است که در آن سناتور جمهوریخواه تا کنون حاضر اجازه می دهد تا شاهد یا شواهد منجر به از دست دادن مشروعیت قاضی ارشد دیوان عالی کشور و قانون اساسی؟”

“آن را نیز تبدیل به روشن شدن برخی از همکاران من قصد بیشتر سیاسی این روند و کشیدن دیوان عالی کشور به نزاع, در حالی که حمله به رئیس دادگستری. من نه ایستاده و نه پشتیبانی که تلاش” Murkowski گفت: در بیانیه ای.

“ما متاسفانه در یک نقطه کم از تقسیم این کشور,” او اضافه شده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو