توسط PTI

بمبئی: در تلاش برای فیلتر کردن اطلاعات نادرست و موهن پیام در رسانه های اجتماعی در میان COVID-19 گیر بمبئی پلیس روز جمعه با صدور یک فرمان هشدار دهنده اقدام علیه مدیران گروه که اجازه ارسال چنین مطالب.

یک مقام رسمی گفت که پلیس شده اند ثابت نگه داشتن زبانه ها در فعالیت های رسانه های اجتماعی در همه گیر و مداوم مستند.

بسیاری از نادرست و موهن مطالب در مورد برخی جوامع در قالب پیام و فیلم و عکس و یا الگوهای رفتاری بودند در حال گردش در WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram, Tik-Tok و دیگر رسانه های اجتماعی, سیستم عامل, او گفت:.

این مقام گفت که از جمله رسانه های اجتماعی پست باعث وحشت و سردرگمی در ذهن مردم و ایجاد بی اعتمادی نسبت به کارمندان دولت و اقداماتی که در حال گرفته برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

او گفت که با در نظر گرفتن cognisance از حوادث پلیس صادر شده به منظور محدود کردن استفاده از رسانه های اجتماعی و پیام رسانی سیستم عامل در بخش 144 قانون دادرسی کیفری, (CrPC). این مرحله در نظر گرفته شد تا اطمینان حاصل شود هیچ خطری برای سلامتی انسان یا امنیت یا تهدید به نظم عمومی او اضافه شده است.

همه افراد تعیین شده به عنوان ‘مدیران’ در پیام رسانی و سیستم عامل رسانه های اجتماعی برگزار خواهد شد مسئول برای هر گونه اطلاعات در یک گروه اداره آنها را گفت. به هر جهت آن است که اجباری برای مدیران در رسانه های اجتماعی به گزارش پلیس هر موهن مخرب نادرست مطالب ارسال شده در گروه خود را به او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو