محمد انور می گوید MQM دریافت بودجه از دولت هند

عکس: فایل

لندن: متحده قومی جنبش رئیس سابق دیپلماتیک بال و عضو کمیته هماهنگی محمد انور نشان داد که جنبش قومی متحده شده است دریافت بودجه از دولت هند و از او خواسته شد که توسط رهبری حزب برای هماهنگی با مخاطبین برای دریافت کمک های مالی.

در یک مصاحبه اختصاصی با اخبار و جغرافیایی در خانه اش در ادگور های قومی را تکذیب کرد بی باک داشتن چیزی برای انجام با قتل دکتر عمران فاروق و نشان داد که این ندیم نصرت که به معرفی او را به یک دیپلمات هندی در اوایل دهه 90 است. نصرت, جنجالی سابق کمیته هماهنگی اعضای در حال حاضر در واشنگتن زندگی میکند و اجرا می شود خود سازمان است.

گمانه زنی نیز وجود داشته است که جنبش قومی متحده دریافت پول از هند جاسوسی آژانس خام اما این برای اولین بار است که کسی در این حزب ارشد-ترین موقعیت مانند انور رسما تایید جنجالی درگیری با هند آژانس جاسوسی بیش از یک دوره از زمان.

انور نشان داد: “آن را مدتی در اوایل دهه 90 زمانی که ندیم نصرت به من آمد و به من گفت که او می خواهم به من برای دیدار با یک دیپلمات هندی. او از من خواست به دیدار با دیپلمات هندی به تنهایی اما من خودداری کرد و به او گفت که او باید همراه بیش از حد. آن را در 7 ساعت در شب و در آن باران به شدت در آن روز. ندیم نصرت در من اصرار رفت و با من به این جلسه اما ایستاده بود در خارج از محل است.”

انور گفت: او گفت: دیپلمات هندی که او را از بحث در مورد مسائل با او تنها در حضور ارشد خود را نصرت. هند دیپلمات گفته انور او دستورالعمل تنها به صحبت می کنند به او و نه به هر کس دیگری. “من به او گفتم که من نمی خواهد صحبت می کنند به او در خود من. پس از ساخت یک تماس به کسی و بعد از حدود نیم ساعت استدلال او موفق به دریافت مجوز و سپس ندیم نصرت پیوست ما بیش از حد. این است که چگونه من متصل کردم.”

انور گفت که آن را هرگز تصمیم خود را برای دیدار با دیپلمات هندی و مقابله با آنها است. “من تایید می کنند که من در اطاعت از حزب. از من خواسته شد به انجام آنچه که من انجام داد و من در ارتباط با جنبش قومی متحده با هند تماس با ما. من تا به حال هرگز هر گونه منافع. ما بکسل خط حزب در هند است.”

انور گفت که با همکاران خود در MQM – پاکستان و بریتانیا ایجاد یک احساس بد در مورد او پیش بینی شده او را به عنوان تنها فرد بد در حالی که واقعیت این است که هر فرد در موقعیت رهبری مشترک و مسئولیت تمام تصمیمات گرفته شده در رایزنی با یکدیگر است.

او گفت که MQM-رهبران پاکستان بودند طرح خود را امروز به عنوان holier than تو اما او گفت که کراچی مبتنی بر رهبری مسئول در مقیاس بزرگ کشتار و ویرانی در این شهرستان است. “به اصطلاح متمدن رهبران که شما در تلویزیون می بینیم این روزها کسانی بودند که همیشه ارائه به الطاف حسین به اطلاع آنها که به ضرب و جرح و کشتن و سوزاندن. من آماده هستم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با مقامات در مورد اعمال خود را. در طول سال آنها را مورد سرزنش من فقط به شستن خود را به عنوان پاک بچه ها. که این مورد نیست.”

هفته گذشته انور به عنوان absconder با الطاف حسین و افتخار حسین, در,,,, Dr عمران فاروق پرونده قتل توسط اسلام آباد ضد تروریسم دادگاه (ATC).

او گفت: این خبرنگار که قضاوت به نقل از Kahlid شمیم عنوان کرد و گفت که او در سال 2005 به نام عمران فاروق از دوبلین و صحبت می کرد به هر دوی ما بیش از سخنران و در همان مکالمه من گفته خواسته او را به کشتن Dr عمران فاروق.

“این مسخره است که می گویند که من در برنامه ریزی دکتر فاروق را به قتل بر روی صورت خود را در طول یک مکالمه دکتر فاروق بود گوش دادن به ایستاده با من. این باور? این یک رومئو و ژولیت داستان. این است که کاملا بی اساس و بدون هر گونه ماده است.”

انور گفت: او هرگز ملاقات شمیم در زندگی است و تا به حال هرگز هر گونه ارتباط با او از هر نوع. چگونه ممکن است که من برنامه ریزی ترور ارشد من در حضور او با یک غریبه در تلفن هزاران مایل دورتر پرسید: انور.

انور سرزنش فرماندار Ishrat-ul-Ebaad, سابق, Sindh فرماندار برای چرخش تاریک نظریه ها در مورد نقش او در این قتل است. انور مشترک که سابق سند فرماندار به او گفت که بریتانیا در سازمان جاسوسی MI6 است با او دو عکس نشان دادن او با دو assassins of Dr Farooq.

انور گفت: “از من خواسته Ebaad چند بار به من ارسال تصاویر اما او هرگز و پس از آن من تا به حال به یک موضع سخت. الطاف حسین خواسته طارق میر به کراچی سفر دیدار با فرماندار و آوردن دو عکس. طارق میر آمد با دو عکس کوچک-خرید تصاویر ساخته شده در استودیو است. من خندید دیدن این تصاویر.”

انور گفت که او تا به حال به طور کامل با همکاری اسکاتلندیارد در تحقیقات خود و پلیس تا به حال هرگز به اشتراک گذاشته و با او چیزی را نشان می دهد خود به خود از هر نوع با کشتن. “اگر وجود دارد هر چیزی را به پلیس ارائه شده خواهد بود که قبل از من به عنوان مدرک جرم اما من چیزی دیده و پلیس را ذکر هیچ چیز نیست.”

او گفت که Ishrat Ebaad نیز باید ساخته شده و بخشی از تحقیقات و سوالات باید خواسته او را به عنوان خوب به عنوان به که در حال عبور او اطلاعات نادرست و چه اطلاعاتی از او داشته باشد. انور گفت که پلیس در حال حمله به خانه اش و در زمان تمام اموال خود از جمله لپ تاپ های خود را از کالج رفتن کودکان, اما هیچ چیز یافت می شود. “من گفت: صراحت و برعلیه که من درگیر نمی,” او گفت:.

انور گفت که الطاف معلق Dr عمران فاروق شرمسار و تحقیر او. “من به احترام او بسیاری. ما تا به حال اختلاف نظر بر سر سیاست مهمه و من همیشه ایستاده بود و با شایستگی در این حزب است.”

او گفت: Dr عمران فاروق سازگار بود در اعتقادات سیاسی و نمی خواهم تو نوبت و سیاست somersaults ساخته شده توسط حزب موسس.

انور گفت که زمان MQM گروه تا به حال اجازه دهید تمام المهاجر جامعه خواستار “Sindhu desh” نادیده گرفتن این واقعیت است که بیش از 25 ، 000 اردو زبان مردم گذاشته اند زندگی خود را برای فقط علت المهاجر حقوق. “شهادت از ما مردم بود نه برای Sindhu desh اما برای المهاجر حقوق.”

انور گفت که جنبش قومی متحده هرگز در برابر پاکستان است. انور به یاد می آورد که فیلد مارشال ایوب خان به پدرش Tamgha-e-Khidmat در سال 1967 برای خدمات خود را به دولت پاکستان. در سال 1971 انور گفت: پدر او در سال 1971 را ارائه مواد غذایی کار در شمال بنگال در کل نیازی به درخواست از آنجا که تمام مفاد قطع شد.

او گفت: “پدر من تنها کسی که عرضه مواد غذایی حتی بدون صدور صورت حساب. او دستگیر شد و به عنوان یک همکار جنگ و ورشکستگی در زندان و رنج غیر انسانی شکنجه. پدر من در قانون سید احمد اشرف شد و مبارزه برای پاکستان در سال 1937 با محمد علی جناح. او دبیر هند همه مسلم لیگ. او به خاک سپرده شده است در Islamia College. ما نیست و نمی شد در برابر پاکستان است. ما نمی هندی عوامل است. هر چه روابط ما با هند ما بکسل جنجالی حزب خط.”

انور گفت: اواخر اسما جهانگیر به نام جنجالی در 12 مه 2007 و گفت: دفتر لندن که قومی مردم درگیر شدند, در کشتار مردم بی گناه و التماس به رهبری حزب برای متوقف کردن قتل عام در کراچی در طول پرویز مشرف دولت است.

“من, Anees مدافع عمران فاروق و طارق میر مخالف بودند به خشونت است. من به رهبری چه اتفاقی می افتد به ما در بین المللی و محلی در نظر اما در پایان کراچی رهبران غالب و الطاف موافق نیست با ما.”

انور ارائه شده است که او را به همکاری با مقامات در بریتانیا و پاکستان در صورت نیاز به ایجاد حقایق است. انور هشدار داده است که او خواهد بود ریختن بیشتر لوبیا MQM اگر کسی سعی کرد به بدگویی او.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im