مفتی تقی عثمانی مردم را به دنبال دستور دولت برای محدود کردن تجمعات مذهبی


کراچی: مذهبی محقق مشهور مفتی تقی عثمانی در روز جمعه از مردم خواست تا با احترام به تصمیم دولت فدرال برای محدود کردن تعداد زیادی از مردم در نماز جماعت در مساجد سراسر کشور در پی شیوع کروناویروس گزارش ژئونیوز.

در یک پیام ارسال شده در پلت فرم شبکه های اجتماعی توییتر در اوایل صبح روز جمعه پژوهشگر دینی گفت که مردم باید به دنبال بخشنامه دولت برای نماز جمعه و همچنین سعی کنید به آنها را دنبال کنید روزانه خود را در نماز روال.

“که در آن مردم با دعا و آنها نیز باید دعا به خداوند متعال به خلاص شدن از شر جهان از این بیماری همه گیر” مفتی عثمانی خواست همکار خود مسلمانان است. روحانی افزود که کسانی که از حضور در نماز جمعه باید به ترتیب به دعا در خانه های خود.

صرفه جویی در زندگی باید اولویت: قادری

پژوهشگر دینی Tahirul قادری روز جمعه نیز انداخت وزن خود را پشت این تصمیم دولت فدرال برای محدود کردن نماز جماعت در میان گسترش coronavirus افزوده است که این وضعیت تا به حال تبدیل به یک موقعیت اضطراری که در آن صرفه جویی در زندگی باید اولویت بالا.

“Coronavirus منتقل می شود از یک فرد آلوده به بسیاری از افراد دیگر. وضعیت در حال حاضر شبیه به جنگ و زمانی که صرفه جویی در زندگی باید اولویت بالا. این ویروس در سراسر جهان به دلیل مسافرت و گردهمایی” روحانی در بیانیه ای گفت: در صبح روز جمعه.

“سنت های مذهبی نیز انتقال است که هیچ کس باید وارد یک منطقه که در آن یک بیماری همه گیر است مواج و نه ترک آن” قدری اضافه شده است. “هر دو بخشنامه در واقع به معنای صرفه جویی در زندگی” او اشاره کرد. هر کسی که می میرد از طاعون در نظر گرفته خواهد شد یک شهید با توجه به سنت او گفت:.

“هدف از ماندن در خانه است برای جلوگیری از مذهبی و گردهمایی های اجتماعی” قادری نگهداری می شود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>