MSNBC کریس ماتیوز اعلام بازنشستگی در هوا

MSNBC میزبان کریس ماتیوز اعلام بازنشستگی خود را در هوا دوشنبه, زیر تعدادی از داستانهای منفی در مورد ماتیوز در ماه گذشته.

“اجازه بدهید شروع با تیتر امشب من بازنشستگی” ماتیوز گفت: در باز خود را نشان می دهد. “این آخرین بیس بال در MSNBC و بدیهی است که این عدم علاقه به سیاست است. شما می توانید بگویید, من عاشق هر دقیقه از 20 سال به عنوان میزبان ‘بارگذاری.'”

ماتیوز سپس خطاب به برخی مجادلات و اتهامات اطراف او ارائه داده اند ،

“پس از گفتگو با MSNBC, من تصمیم گرفتم امشب خواهد بود آخرین ‘بارگذاری.’ بنابراین اجازه دهید من به شما بگویم چرا. نسل جوان وجود دارد خارج وجود دارد در حال آماده را به حاکم است. ما آنها را در سیاست در رسانه ها در مبارزه برای خود و علل آنها بهبود محل کار. ما در حال صحبت کردن در اینجا در مورد استانداردهای بهتر از ما بزرگ شده—نمایشگاه استاندارد است.”

“مقدار زیادی از آن را با ما چگونه به یکدیگر صحبت کنید. تعارف در ظاهر یک زن که برخی از مردان از جمله من ممکن است یک بار به اشتباه فکر کردم خوب شد هرگز خوب. نه پس از آن و قطعا امروز و برای ساخت چنین نظرات در گذشته من متاسفم.”

آخرین جنجال برای ماتیوز آمد هفته گذشته به عنوان روزنامه نگار لورا Bassett ادعا کرد که او ساخته شده مطرح نظرات به مانند “چرا من در عشق با شما نشده است ؟” در حالی که او در حال آماده شدن برای یک ظاهر بر روی شبکه.

The Daily Caller اصل را شکست اخبار ماتیوز’ اتهام رفتار نامناسب در اطراف زنان در سال 2017. (مرتبط: منابع: Chris Matthews اجرا می شود توهین آمیز محیط کار)

ماتیوز نیز به آب گرم برای مقایسه مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز’ عملکرد در نوادا قفقاز به اشغال فرانسه توسط آلمان نازی چیزی که او بعد از آن عذرخواهی کرد ،

این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im