MSNBC ذوب پایین به عنوان برنی ساندرز پیش بینی شده برای برنده شدن در نوادا قفقاز

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز به نظر می رسد برنده نوادا قفقاز و MSNBC صاحب نظران به نظر نمی رسد به هیجان توسط اخبار.

ساندرز و MSNBC شده اند در تقابل با نامزد و حامیان او اغلب متهم به شبکه بودن anti-ساندرز.

در واقع ساندرز گزارش شخصا مواجه MSNBC جمهور فیل گریفین بیش از خود اتهام ناعادلانه پوشش مبارزات انتخاباتی خود.

MSNBC را پوشش نوادا قفقاز شنبه ممکن است کمک به ترمیم هر نرده ها. ساندرز حامیان توییتی چندین کلیپ های ویدئویی از MSNBC را در هوا پوشش گفته نشان میدهد anti-ساندرز تعصب.

کریس ماتیوز در مقایسه ساندرز’ انتخاباتی موفقیت به فرانسه سقوط به آلمان نازی در جنگ جهانی دوم است.

ماتیوز نیز فکر در هوا اگر آن بهتر خواهد بود برای متوسط دموکرات ها اگر ساندرز نیست, پیروزی در انتخابات عمومی ،

“می خواهم بدانم که آیا دموکرات میانه رو می خواهید برنی ساندرز به رئیس جمهور شود. که شاید بیش از حد هیجان انگیز یک سوال به افزایش است. آنها دوست ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن در همه. آیا آنها می خواهند برنی ساندرز به بیش از حزب دموکرات در ابد?,” او گفت:.

“منظورم این است که او آن را طول می کشد بیش از او مجموعه جهت آینده حزب — شاید آنها ترجیح می دهند که منتظر چهار سال و قرار دادن در یک دموکرات است که آنها می خواهم.”

در یکی دیگر از ویروسی, کلیپ, MSNBC را Nicolle والاس در مقایسه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ساندرز را متهم کرد که آنها را از با استفاده از “هنرهای تاریک” در رسانه ها و حامیان به نام یک “جیر جیر عصبانی اقلیت است.”

یکی دیگر از کلیپ های به اشتراک گذاشته شده توسط ساندرز هواداران نشان می دهد MSNBC گزارشگر با صدای بلند آه کشیدن به او گزارش داد که بسیاری از ساندرز حامیان آنها لاتین.

در نهایت MSNBC شادی رید اظهار نظر در ساندرز پدیده و گفت که هیچ کس دیگری در این مسابقه به عنوان “گرسنه و عصبانی و خشمگین و مصمم به عنوان ساندرز رای دهندگان.”

“دموکرات ها نیاز به هوشیار کردن و کشف کردن چه جهنم آنها در حال رفتن به در مورد آن انجام,” او اضافه شده است.

مترقی مفسران بیشتر مسخره شبکه. رهگیری گلن Greenwald با اشاره به MSNBC به عنوان “all-out, کامل متوقف-ساندرز!! تبلیغات خروجی.” (مرتبط: MSNBC نویسندگان می گوید: “نژادپرستانه لیبرال سفیده’ و ‘Misfit, سیاه, Girls’ پشتیبانی برنی ساندرز)

تپه را Krystal توپ برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در Nicolle والاس.

دیگر آبی-چک chimed در و همچنین:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>