“هیچ کس با من تماس. من اغلب دیده می شود آنها را ساخت رسانه ها اظهارات ادعا و امیدوار به انجام شگفتی برای بیوه و کودکان شهید-e-Inqilaab Dr عمران فاروق اما عملا آنها انجام داده اند هیچ چیز… هرگز” او گفت:. اخبار/از طریق نویسنده

لندن: Shumaila عمران فاروق بیوه از کشته ارشد MQM رهبر Dr عمران فاروق گفت: حزب پاکستان و لندن فصل را نمی کردند و از او در هر صورت پس از وحشیانه ترور یکی از تاسیس آن رهبران در لندن تقریبا از یک دهه پیش.

صحبت کردن برای اولین بار در 10 سال به Geo, اخبار, نشان می دهد بحث میزبان, Steve Khanzada در مورد تروما او مواجه شده است و این همه سال و مطلق سطح فقر او زندگی در Shumaila خراب شد به اشک به او توضیح داد که چگونه MQM-P و MQM-L به سرعت نقل مکان کرد و در زندگی خود هرگز به نوبه خود بازگشت و از او بپرسید که چگونه او و دو پسر او را — هر دو زير 15 — انجام شد.

Shumaila مرحله 2 سرطان دهان که تشخیص داده شد حدود 18 ماه پیش. او گفت: MQM-P با بهره گیری از بودن در قدرت به عنوان حاکم PTI را شرکای ائتلاف به دست آوردن امتیازات و بهره گیری از قدرت پردازش; با این حال حتی یک بار تا به حال هر یک از رهبران حزب زحمت بپرسید اگر او نیاز به هر گونه کمک و یا ساخته شده یک تماس از حسن نیت ارائه میدهد.

“هیچ کس با من تماس. من اغلب دیده می شود آنها را ساخت رسانه ها اظهارات ادعا و امیدوار به انجام شگفتی برای بیوه و کودکان شهید-e-Inqilaab Dr عمران فاروق اما عملا آنها انجام داده اند هیچ چیز… هرگز” او گفت Khanzada.

“من در این شرایط مرگ و زندگی در حال حاضر. شوهر من یکی از بنیانگذاران جنبش قومی متحده و جان خود را برای حزب اما خود حزب است و نه مراقبت از من”,,,, Dr Farooq بیوه گفت.

صحبت از MQM-P نقش مهمی در سیاست پاکستان او گفت: “آنها را از اظهارات حمایت در Twitter, Facebook و رسانه ها اما آنها هرگز به من کمک کرد.”

وقتی پرسیده شد که اگر MQM-L رهبری الطاف حسین همیشه به او کمک کرد او گفت: “من زندگی می کنند در یک اتاق خواب تخت ارائه شده توسط دولت بریتانیا. من زنده ماندن با گرفتن یارانه از دولت برای مواد غذایی و قبوض آب و برق. من زندگی می کنند در منافع.

“هر کس از این واقعیت آگاه است من یک سرطان قربانی و چند سال زندگی به من دو پسر جوان و هیچ کس در جهان که به من کمک کند اما کسانی بودند که قرار بود در آنجا برای من هرگز به من کمک کرد,” او اضافه شده است.

خاکسپاری رهبر است گفت: بر اساس UK-MQM-L “در ابتدا به من کمک کرد اما پس از آن متوقف شد”.

“هیچ کس می ایستد با شما هنگامی که شما در یک وضعیت دشوار است. هیچ کس وجود دارد برای شما هنگامی که شما در مشکل هستند. من شده اند از طریق بدترین زمان و من این آرزو نیست بر من دشمنان حتی.”

او قدردانی Geo News برای بالا بردن مسائل او صحبت کردن در مورد او و گسترش آگاهی در میان توده ها. آن را از طریق Geo News’ چند سال از گزارش که مردم در مورد او گفت:, و اضافه کرد که در غیر این صورت او به طور کامل رها شده توسط همکاران سابق در MQM.

Shumaila گفت: خود اعضای خانواده در کراچی کمک کرد از طریق 10 سال گذشته اما او در قوانین هرگز به او صحبت کرد و یا از او خواست در مورد خوب بودن. او به ذکر است که او صحبت نکرده بود تا در این دوره زمانی به دلیل ترس و تروما.

“من زندگی در ترس برای ایمنی و امنیت از فرزندان من است. پسر من هنوز هم گرفتن مشاوره. آنها از ترس رفتن خارج و آنها نمی خواهند به شنیدن صداهای بلند است.

“آنها نه بهبود از ترور ضربه. ما هرگز تا به حال یک روز صلح در زندگی ما در ده سال,” او توضیح داد.

Shumaila گفت: Dr Farooq در مواجهه با چالش های قومی رهبری قبل از او به قتل رسیده بود و از این رو نگران تمام وقت. در خانه او لبخند زد در اطراف فرزندان خود باشید و نمی خواهید اجازه دهید آنها را می دانیم از نگرانی های خود.

او گفت: این تصور که او خواست برای راه اندازی خود و یا در برابر حسین اشتباه است.

“شوهر من با الطاف حسین تا آخرین لحظات زندگی خود را. او تا به حال هیچ برنامه ای از راه اندازی یک جایگزین ، او یک مرد از اصول و نمی سازش در موضع گرفت.”

مرحوم رهبر را ابراز رضایت بیش از محکومیت قاتلان او گفته بود که “خوشحال است که مسئولان آن را صرف بقیه زندگی خود را در زندان” برای کشتن یک میهن پرست و “یک قهرمان قومی”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو