توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: کانگورو عدالت همچنان در Madhya Pradesh که در آن یک مرد بود که بنا به گزارش های پرسیده شده توسط بزرگان روستا به ازدواج با او جزئی دختر (زیر 14 سال) به عنوان کفاره به طور تصادفی به قتل یک گوساله چند ماه پیش در ویدیشا منطقه.

اما زنان و رشد کودک (WCD) بخش تیم همراهی می کردند توسط پلیس در زمان وارد و متوقف ازدواج غیر قانونی از این اتفاق در روز جمعه.

با توجه به منابع در Pathariya ایستگاه پلیس در ویدیشا منطقه یک نقطه از لدهی (دیگر عقب مانده طبقه) جامعه را در حالی که رانندگی روی دو چرخ تا به حال به طور تصادفی اجرای بیش از یک گوساله در نتیجه این پستاندار مرگ چند ماه برگشت.

به عنوان کفاره برای گناه کشتن گاو از باورهای خرافی او در زمان تشریفاتی حمام در Ganga رودخانه و آماده به پرتاب یک جشن برای بزرگان روستا برای تکمیل کفاره در Kolhua ایجاد کرد.

اما بزرگان روستا حاضر به نوبه خود برای جشن و به جای آن پرسید: او را به ازدواج خود جزئی دختر در روز جمعه.

اجبار توسط diktats توسط بزرگان روستا را نگران مرد به ازدواج با دختر خود را در روز جمعه هنگامی که WCD تیم وارد در ازدواج محل متوقف و ازدواج.

دختر خانواده استدلال وجود دارد هیچ چیز غیر قانونی در عروسی به عنوان دختر در سن ازدواج است این WCD تیم پس از آن خواسته خانواده برای دختر Aadhar, جزئیات آن بعد نشان داد که او حتی در سن 14 سال است.

در حالی که تایید توسعه Pathariya ایستگاه پلیس در شارژ BD سینگ گفت جدید هند اکسپرس در یکشنبه شب که هیچ مورد ثبت شده در این موضوع.

این موضوع در حال جستوجو کرد توسط WCD بخش.

سه سال قبل در یک حادثه مشابه در یک طبقه panchayat از Banjara قبیله دستور داده بود یک مرد به او 7 ساله دختر ازدواج به یک دختر 8 ساله و پسر به عنوان مجازات برای کشتن گوساله سه سال پشت در گنا منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی